2737
2734

چیکار کنم کیکم به تهش کیک پز نچسبه سالم برش گردونم اضافه کنم میشه به جای ابمیوه شربت بریزم      

به امید خدا تو تاریخ 9.9.99 بهترین اتفاق زندگیم اتفاق افتاده

کاغذ روغنی بزار عزیزم...اگه نداری برگه اچار تمیزو بگیر با روغن چربش کن بزار ته قالبت

به نظرم همه آدم ها تو این دنیا مستاجریم و یه روزی باید این دنیا رو که محل امتحانمون بوده خوب یا بد به خدا تحویل بدیم؛ به همدیگه لبخند بزنیم،کمتر همدیگه رو بکوبیم ،کمتر دلی رو به درد بیاریم ،بزاریم حداقل وقتی این دنیا رو تحویل خدا دادیم و اون بزرگترین ازمون پرسید تو دنیام چیکار کردی دست های خالیمونو نشون بدیم و بگیم من دلی نشکستم فقط سعی کردم لبخندمو به مردم هدیه بدم این تمام چیزی بود که من داشتم/ زندگی سخته برای یکی کمتر برای یکی بیشتر تو همه لحظه های زندگی اگه فکر کنیم اینم یه امتحانه و خدا داره تماشام میکنه و همیشه همراهمه راحتر میگذره😊...حضور خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیتون آرزو میکنم 🌸😊❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرب کن ارد بپااش اگه کاغذ روغنی داری بذار

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
2738

چربش کن

وقتیم پخت تا ۱۵ دقیقه در فر رو یه کوچولو باز کن که یهو هوای خنک نخوره

تا خنک نشده هم از ظرفش درش نیار😐

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
کاغذ روغنی بزار عزیزم...اگه نداری برگه اچار تمیزو بگیر با روغن چربش کن بزار ته قالبت

به کیک نمیچسبه

به امید خدا تو تاریخ 9.9.99 بهترین اتفاق زندگیم اتفاق افتاده
2706