2733
2734
عنوان

فردا عقدمه 💍میشه بیاید کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 2072 بازدید | 94 پست
من بودم😁وای خانواده رو ۱۰۰ سالگی هم ترک کنی زوده. من هنه ش میگم کاش میشد شوهرم‌میومد حونه ما😅با ما ...

خب من نبودم راستش ، فقط یک هفتع اول در کنار حس خوشحالی ، حس خفگی داشتم چون میدونستم مثل سابق ازاد نیستم و کارام فقط به خودم مربوط نمیشه 😶😅

چند سالته؟؟  ایشالله که خوشبخت بشی♥️

ممنونم عزیزم 22 سالمه 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
این حس طبیعیه؟  خیلی بدرفتاری کردم با خانوادم این اواخر عذاب وجدان دارم 😭😭

منم هم ۲ روز قبل عروسیم هم روز بله برونم اینجوری بودم اصلاانگار هرچی نگرانی بود تودلم بود اوف خیلی بد بود مخصوصا بله برون😂

منم دقیقا شب عقدم این حسو داشتم فکر میکردم دارن زوری شوهرم میدن  تو محضرم گریه کردم. داداشم در ...

ایوووووول داداشت😂😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2738
میخای از خانوادت جدا بشی حالا مگه??

اره محل زندگیم 1 ساعت راهه تا خونه پدرم 😶

الهی خوشبخت باشی برای منم دعا کنید سر عقدتون ی ازدواج زود و خوب قسمتم بشه اسمم فریباست. محتاج دعاتو ...

چشمممم عزیزم قول میدم بهت حتما فردا برات دعا کنم انشالله بهترینا نصیبت شع

خب من نبودم راستش ، فقط یک هفتع اول در کنار حس خوشحالی ، حس خفگی داشتم چون میدونستم مثل سابق ازاد نی ...

اتفاقا من ک شب عقد و شب عروسی گریه میکردم اوتقدر، وقتی رفتم خونمون و با هنسرم تنها شدم تازه ذوق کردم😂خونه جدید. وسایل جدید. ادم جدید. 😂انقد ذوق داشتم ک هی میکفتم‌خوابم. همسرم هم ک قربدن صدقم میرفت،منم فک‌میکردم اخه مگه خدا در من جی دیده ک اتقد بهم لطف کرده😂 خل بودما😂البته الانم راضیم. ولی انقد ندید بدید اخه؟😂

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
نمیشه نری اون جا

نه شوهرم خونه گرفته دیگه 🙄

2706