2737
2739

تو مقاله خوندم ماکارونی سبوس دار  مصرف بشه ولی درست کردم خوشمزه نیست ، به نظرتون نصف ماکارونی سبوس دار با نصف ماکارونی ساده رو با هم قاطی کنم بهتره یا ماکارونی ساده استفاده کنم ولی توی موادش سبوس بریزم ؟ لطفا نگید ماکارونی مضره در کل و نخور ، من سالی چند بار بیشتر نمیخورم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
به نظرم خیلی فرق نمیکنه ولی میتونین با هویج و فلفل دلمه ای و کلم بروکلی و قارچ و نخود فرنگی و ذرت طع ...

کدوم مارک ماکارونی سبوس دار استفاده می کنی ؟ من تک استفاده کردم با همین موادی که میگی خوشمزه نشد

سالی چند بار عشقم ☺

خب منظورو بگیر 

اشکالی نداره که 

مثلا  نون سبوس دار واسه صبحانه بخوری و ماکارونی بدون سبوس بخوری خیلی بهتر اینه که طعم خوشمزه غذارو از بین ببری 

سبوسو یه جور دیگه توی برنامت جا بده 

به نظرم خیلی فرق نمیکنه ولی میتونین با هویج و فلفل دلمه ای و کلم بروکلی و قارچ و نخود فرنگی و ذرت طع ...

آیدا بیا بگو کدوم مارک ماکارونی سبوس دار استفاده میکنی که میگی خوشمزه میشه؟

کدوم مارک ماکارونی سبوس دار استفاده می کنی ؟ من تک استفاده کردم با همین موادی که میگی خوشمزه نش ...

من ی بار استفاده کردم از رنگش خوشم نیومد. تک ماکارون. منظورم اینه که اونقدر سبزیجات استفاده کن تو ماکارونی تا سالم بشه. پیج اینستا مامان فرح هم خوبه.خیلی غذاهای سالمز میپزه😍