2733
2739
عنوان

۱۴ هفتگی باردازی

372 بازدید | 60 پست

بچه ها تا چندهفتگی میشه رو به بالا خوابید من پهلوهام خشک شد ازبس روشون خوابیدم روبه بالا یه ثانیه هم نمیتونم فوری کمر درد وحالت تحوع میگیرم 

چون که تقدیر چنین است چه تدبیر کنم 😓

سلام عشقا  مامانای بهمن ۹۹  یا اوایل اسفند۹۹😍😍😍

https://chat.whatsapp.com/KVQJddcbGkG7Yet5n7qWpx

این گروه واتساپ یکی از دوستامه همه مامان بهمن ۹۹ هستن اگ دوس دارین عضو شین گلا😍😍😍

فعلا درحال عضو گیری هستن

اینجوری هرکی سوالی داره میتونه بپرسه و بارداریو باهم سپری کنید😍😍😍

استارتر توام بیا گلم

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منظورت به پشته دیگه؟ 

خب وقتی حالت بد میشه نخواب 

اما تا ۲۴ هفتگی میتونی در روز ۲۰ دقیقه به پشت بخوابی (دوتا ۱۰ دقیقه) 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
نه به پهلو خوبه من انقد خوابیدم دوطرفم زخم شده دیگ

منم ۱۴ هفتمه

سوال منم هست

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2738

دکترم گفت تا ماه آخر ب پهلو و طاق باز بخوابم اشکال نداره فقط رو شکم نخوابم، حالا من فقط روشکم خواب بهم مزه میده، منم انقد طاق بازو ب پهلو میخوابم کمر درد گرفتم و پهلوهام خشک میشه

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰
منظورت به پشته دیگه؟  خب وقتی حالت بد میشه نخواب  اما تا ۲۴ هفتگی میتونی در روز ۲۰ دقیقه ...

اره گلی مرسی امااینقد پهلو چپ وراست خوابیدم بدنم درد گرفته از ۵ هفتگی اصلا نتونسم به پشتم بخابم فوری تحوع میگیرم 

چون که تقدیر چنین است چه تدبیر کنم 😓

اگه رو به بالا راحتی بخواب. مشکلی نداره. دکتر به من گفته هر حالتی که خودت راحتی بخواب. من تا ۲۰ هفته هم گاهی رو به بالا میخوابیدم. فقط حواست باشه خواستی تغییر وضعیت بدی غلت نخوری‌. پاشی بشینی بعد به پهلو بشی. در حالت خوابیده نچرخ که بند ناف دور بچه پیچ نخوره مخصوصا تو هفته های پایین که بچه کوچیکه رو هواست . 

یه خانم مستقل و قوی 
دکترم گفت تا ماه آخر ب پهلو و طاق باز بخوابم اشکال نداره فقط رو شکم نخوابم، حالا من فقط روشکم خواب ب ...

شما دوقلو بارداری؟؟

روز ها،،،،ماه ها،،،،ساعتها،،،،ثانیه هاااا،،همینطور داره میگذره امااااا😔😔😔😔😔دریغ از اینکه یه چیزی میخوام و نمیشه،،،خدایاااا همینجور روزا داره میگذره نمیخوای بهم نیم نگاهی کنی!!!!!!؟؟؟؟😔😔😔اینجا روی زمینت یکی هس که دلش خیلی گرفتهههه،،دلش یه معجزه میخواد،یه نگاه از طرف توووو،میشه بهم نگاه کنی و این ماه بشه همون چیزی که من میخوام!!!!!!؟؟خدایااااااا فقط یه معجزه،یه هدیه،یه لطف،خواهش میکنم ازت😔😔🙏🙏🙏😔😔😔،،،میشه برا نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستی!!؟؟ممنون❤  ،،،،،،خدایااااااا داره به یسال نزدیک میشه،یه ماه دیگه میشه یسال که منتظر نی نی ام نمیخوای بهم نگاه کنی؟؟؟!!!!😔😔بخدا خستممممم دارم فکر میکنم نکنه نازا هستم،خدایاااا تو رو به بزرگیت قسم میدم این ماه هدیه بهم بده،همش دارم روزا رو میشمارم،،هی میگم این ماه حتما مامان میشم ولی.....😔😔😔خدایاااااا نگام کن.خواهش میکنم ازت😔😔💔 خدایاااااا یسال شد و ندادی💔😔خواهش میکنم ازت بهم نگاه کن،توروبه بزرگیت قسم میدم بهم نگاه کن،خواهش میکنم😔😔💔💔💔💔💔🙏🙏خدایاااااااا شکرت بخاطر هدیه ای که دادی،ممنونمممممممم،مرسی بابت معجزه ات ممنون که لایقم کردی یه دنیاااااااا ممنون❤❤❤❤امروز بالاخره بی بی چکم مثبت شد ۱۳۹۹/۴/۲۰😍😍میشه یه صلوات مهمونم کنین؟؟!❤😍ممنون❤❤😍😍گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍😍نی نی قشنگم میدونم خداحافظ و مراقبته عزیز مادر💖انشالله به همین زودیا صدای قلب قشنگتو بشنوم عزیز مادر👶👶💖💖،،خدایااااااا کنجد کوچولومو به تو میسپارم🙏🙏💖💖💖😍😍😍👶👶👶خدایااا شکرت ممنونتم،امروز صدای قلب فندقیمو شنیدم خدایا هزاران مرتبه شکرت عاشقتم1399/5/9💖💖😘😘😍😍👶👶🙏🙏خدایا به موقع اش سالم بزار بغلم ممنون خدا جونم💖😘😍👶🙏امروزاولین سونو رفتم۹۹/۶/۱۵خداروشکرخوب بود خدایاجون ممنون😘❤خدایا شکرت❤
اره گلی مرسی امااینقد پهلو چپ وراست خوابیدم بدنم درد گرفته از ۵ هفتگی اصلا نتونسم به پشتم بخابم فوری ...

بالشت بزار پشت کمرت وقتی به پهلویی 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2706