2733
2734
عنوان

بورس و کسایی که اطلاعات دارندازبورس بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 73 پست

قطعا بورس ریسک داره و کسی ک واردش میشه قطعا یعنی ریسکشو پذیرفته. اگه تا دو روز منفی خورد اعصابتون خورد نمیشه و بهم نمیریزین وارد شین وگرنه اگه اعصابشو ندارین گزینه های جانبی رو انتخاب کنین.

در ضمن اگه خودتون آشناییتی ندارین فعلا میتونین تو صندوقای سرمایه گذاری سهامی پولتونو بزارین اونجوری ریسکش پایینتره

انسانم آرزوست ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بچه ها ماشینم میفروشه موتوربگیره

میگن با پول اضافی که پس انداز دارید وارد بورس شید نه اینکه ماشین بفروشید و وارد شید . برادرشوهرم تو بورس ورشکست شد الانم بدهی میده . ماشینشم برباد رف

عشق به خودتان شما را خودخواه نمی کند. شما را غیرقابل تخریب می کند 🤍🌱

برا کسایی ک با مبلغ کم میخان وارد بشن تو این شرایط بهتره ک به ازای تمام افراد خانواده حتی نوزادان برن کد بورسی بگیرن و فقط عرضه اولیه ها رو بخرن بعلاوه این صندوقای etf دولت ک دومیش بزودی اعلام میشه

انسانم آرزوست ...
2738
شهریورچی میگن رکود داره

اصلاح داریم ولی بازم میره بالا

الانم تو اصلاحیم امروز من ۷ تمن ضرر کردم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
آخه میخواد پنج تا واحدبخره تویه ساختمون ک مامانش و جاریمم بیان اونجا من خیلی ناراحتم میگ دوسال میمون ...

سلام خانوما.این ادرس یه کانال معتبر بورسه.که هرروز کلی سیگنال رایگان وخوب میذاره.لطفاعضوشین.🌷 
@kermanshah_bourse

2706