2737
2734
توی سینه سمت راستم بود، جراحی شدم توده رو دراوردن بعدشم ۶ جلسه شیمی درمانی و ۳۰ جلسه پرتودرمانی شدم، ...

خداروشکر،انشالله مادر منم خوش خیم باشه،اگه برگه آزمایش رو واست بفرستم میتونی یه نگاهی بهش کنی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام استارتر این سونوی منه حدود یک ماه پیش رفتم اون کیست رو توی مطب با آمپول تخلیه کردم و گفت ۶ ما ...

اون توده هیپو رو گفت باید ۶ ماه یبار کنترل کنم، بچه‌ها من خیلی میترسم توروخدا کمک کنید

لازمه برم دکتر دیگه؟

بچه ها اگه هستین جواب منو بدین من چند وقت پیش تو حموم متوجه شدم قسمت کناری زیر بغلم یه توده که با دستم حس کردم و کامل تکون میخوره یعنی توده چربی میتونه باشه؟

برای شادی روح پدرم یه صلوات لطفا🖤
2740

عزیزم توده توی سینه سمت چپشون مشکوکه و BIRADS ۴هست و دیواره نامنظمی داره، نمیخوام نگرانت کنم ولی توده منم دیواره نامنظم داشت و BIRADS 4 بودم، باز هم همه چیز بستگی به جواب نمونه برداریشون داره ایشالا که چیزی نیس،

خداروشکر قطر توده شون هم دو سانت و خورده ای هس خیلی بزرگ نیس مال منم ۲ سانت بود

اون توده هیپو رو گفت باید ۶ ماه یبار کنترل کنم، بچه‌ها من خیلی میترسم توروخدا کمک کنید لازمه برم دک ...

عزیزم اون کیست که چیزی نیس و خطری نداره 

اون توده هیپو رو براتون نمونه برداری نکردن که مطمئن شن؟

عزیزم اون کیست که چیزی نیس و خطری نداره  اون توده هیپو رو براتون نمونه برداری نکردن که مطمئن ش ...

گلم فقط گفت ۶ ماه دیگه باز سونو بده

بنظرت بزم پیش دکتر دیگه‌ای؟ 

آره کیست رو خودش با آمپول تخلیه کرد درد هم میکرد

ولی اون توده رو اصلا حس نمیکنم با لمس و درد هم نداره

عزیزم توده توی سینه سمت چپشون مشکوکه و BIRADS ۴هست و دیواره نامنظمی داره، نمیخوام نگرانت کنم ولی توده منم دیواره نامنظم داشت و BIRADS 4 بودم، باز هم همه چیز بستگی به جواب نمونه برداریشون داره ایشالا که چیزی نیس،

خداروشکر قطر توده شون هم دو سانت و خورده ای هس خیلی بزرگ نیس مال منم ۲ سانت بود

بچه ها اگه هستین جواب منو بدین من چند وقت پیش تو حموم متوجه شدم قسمت کناری زیر بغلم یه توده که با دس ...

عزیزم برو دکتر 

چون تکون میخوره نشونه ی خوبیه شاید کیست یا فیبروادنوم باشه ولی با این حال بازم حتما برو سونوگرافی

2706