2733
2734
عنوان

من کرونا گرفتم؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1860 بازدید | 130 پست
تو رو خدا دعا کنید باردار نشده باشم از استرس دارم میمیرم  یه وقت اثر سو نداشته باشه یا مجبور ب ...

حالا ب فکر خودت باش بچه پیشکش

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خشکی و گرفتگی بینی هم داشتی؟

خشکی آره داشتم

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2731
یواش یواش بهتر میشی حس بدیه . حالت از غذا بهم میخوره ؟؟؟

ن اونجوری نیستم حالم کاملا اوکی هست ، سه روزم موندم خونه مادرشوهرم اونا نگرفتن ولی ،حس میکنم کم کم داره حسام برمیگرده بیشتر بویایی نمیفهمم ته مزه ها رو متوجه میشم

اره بابا تواین گرما هر کی هر چی بگیره کروناس.تا میتونی مایعات گرم بخور ویروسات برن تو معدت با اسید م ...

وا این چه حرفیه اخه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم
2738
وای من دو هفته پیش از غذا حالم بهم میخورد بخصوص مرغ اشتهام کم شده بود ولی تب لرز اینا نداشتم اون چی ...

فک میگردم باردارم اما پریودم بودم این حالت و داشتم

الان چند وقت سردرد های مختلف دارم قسمت مختلف سرم

چشم و شقیقه و زیر گوش و گردن و...

نمیدونم چیه بچها   نگرانم

.
وای من دو هفته پیش از غذا حالم بهم میخورد بخصوص مرغ اشتهام کم شده بود ولی تب لرز اینا نداشتم اون چی ...

کلا این ویروسه بذشکل ضعیف الان تو بدن اکثر ماها میره . حالا بستگی ب اون بدن داره ک مقاومت کنه در برابرش یا نه . 

مثلا الان تو این گرما اکثر ماها این روزها حس گلو درد داریم . سرفه . همون ویروسه ولی ب شکل خیلی ضعیفش

کاربر قدیمی هستم.   

منم سالم بودم،بیرونم نرفتم،داداشم خوراکی اورد از مغازه  حواسم نبود نشستم و خوردم...حالا امروز بیدار شدم گلو درد شدید داشتم آزیترومایسین خوردم گلوم بهتر شده ولی تب دارم یکم،،کروناست یعنی؟

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
دوستان بدون علایم گرفته باشیم هم ناقلیم؟

اره

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
دوستان بدون علایم گرفته باشیم هم ناقلیم؟

کلا اگه داشته باشی ناقل هم بحساب میای دیگه...

2706