2737
2734
عنوان

کیا پوست دستشون این روزا داغون شده، بیاین راه حلم رو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بمبشو هم گرفتم کاسه ای بنفش راضی نبودم  این سری آواکادو بگیرم ببینم  ممنونم‌

برای دست خوبه من صورت نزدم برای پوست خشک خوبه من صورتم میترسم بزنم دهیدراته با چربی جوش میزنه

2731
بمبشو هم گرفتم کاسه ای بنفش راضی نبودم  این سری آواکادو بگیرم ببینم  ممنونم‌

بمبش هم اصلا خوب نیست هیچ تاثیری روی خشکی دست نداره

بین محصولات کامان فقط همین آووکادو خوبه و بس اصلا حسابش با اونای دیگه فرق داره 😁

خدایا شکرت
بمبش هم اصلا خوب نیست هیچ تاثیری روی خشکی دست نداره بین محصولات کامان فقط همین آووکادو خوبه و بس اص ...

تازه اینم من دو سال پیش که میگرفتم غلیظ تر و بهتر بود الان یکم از کیفیتش کم شده ولی بازم دوسش دارم

خدا کنه اینو خراب نکنن

بوش هم یکم بیشتر شده به نسبت قبل ولی زود میره

خدایا شکرت
وازلین خوبه بچه‌ها از بیرون اگر میاید ضدعفونی کنید تو خونه که نیاز نیست وقتی بیرون نره کسی ضدعفونی ...

من ضدعفونی نمیکنم

فقط اوایل خریدا رو بدون دستکش میشستم یهو دیدم دستام اینطوری شد

یا رفیق
2738
بمبش هم اصلا خوب نیست هیچ تاثیری روی خشکی دست نداره بین محصولات کامان فقط همین آووکادو خوبه و بس اص ...

میگم خاهر بنظر دست من ک همش خشکه و لک چندتا زده و شروع کرده بیشترم داره میشه براش این خوبه بزنم ؟؟؟

راستی قیمتش چنده ؟؟؟

سردار دلها
میگم خاهر بنظر دست من ک همش خشکه و لک چندتا زده و شروع کرده بیشترم داره میشه براش این خوبه بزنم ؟؟؟ ...

نمیدونم عزیزم 

ولی دست من هم خیلی خشکه اگه کرم نزنم احساس خارش داره پوست دستم، حالا بعضی کرما که اونقدر چربه روی پوست میمونه چربیش و احساس سنگینی داری 

بعضیا هم انگار آبه تاثیری نداره

ولی این برای من که خیلی خوبه هم دستمو از خشکی در میاره هم اینکه اصلا سنگین نیست و چربیش نمیمونه جذب میشه

حالا بخر امتحانش کن ضرر نداره، پوستا با هم متفاوتن باید خودت امتحان کنی 

قیمتشم آخرین بار یک ماه پیش گرفتم ۳۰ تومن بود 

خدایا شکرت