2733
2734
میگم احساس سر خوشی خاصی به ادم میده ????شوهرم میگه نمیده فقط, سرگرمیه  واقعا انقدر زود تاثیر م ...

بله طولانی که بسه داغون میکنه پنج سالم زیاده والا هررر شبش 

نه چیز خاصی نداره مواد ک‌نیست عزیزم😂😂

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
از بوش اذیت میشم همه ی فرشام با ذغال سوختن سوراخ شدن 😢 البته اندازه دو تا گردو هم فامیل سوزوندن م ...

من یه جا مخصوص براش درست کردم زیرش فرش دست باف انداختم از این قدیمیها البته نه گرون برا خودش هرچقدر خواست میکشه ولی بوش خیلی اذیت مبکنه خونمون سیاه شده جلو چشمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه جا مخصوص براش درست کردم زیرش فرش دست باف انداختم از این قدیمیها البته نه گرون برا خودش هرچقدر ...

بالاخره یه روزی خسته میشن از قلیون

زن ها نمی گویند " دوستت دارم " آن ها دوستت دارم هایشان را هر روز صبح روی میز میچینند... توی غذا یتان می ریزند...اگر روی مبل خوابتان برد دوستت دارم شان را رویتان میکشند...گاهی هم یک دوستت دارم زرشکی خوشرنگش را روی لبهاشان میمالند و یا لای موهای بلندشان میبافند...                                                             زن ها نمی گویند "دوستت دارم" زن ها ثابت میکنند...! 
بله طولانی که بسه داغون میکنه پنج سالم زیاده والا هررر شبش  نه چیز خاصی نداره مواد ک‌نیست عزیز ...

به نظرت بر چسب نیکوتون که برا ترک سیگار میزنن برا قلیان اثر داره 

البته باید راضیش کنم  راه سختی در پیش دارم فک کنم

2728
میگم احساس سر خوشی خاصی به ادم میده ????شوهرم میگه نمیده فقط, سرگرمیه  واقعا انقدر زود تاثیر م ...

سرگرمی هست اعتیاد هم میاره

زن ها نمی گویند " دوستت دارم " آن ها دوستت دارم هایشان را هر روز صبح روی میز میچینند... توی غذا یتان می ریزند...اگر روی مبل خوابتان برد دوستت دارم شان را رویتان میکشند...گاهی هم یک دوستت دارم زرشکی خوشرنگش را روی لبهاشان میمالند و یا لای موهای بلندشان میبافند...                                                             زن ها نمی گویند "دوستت دارم" زن ها ثابت میکنند...! 
بالاخره یه روزی خسته میشن از قلیون

پنج ساله میکشه مشکل اینه نه تنها خودش میکشه برادرشو پدرش هم میکشن جمعشون جمعه 

البته گاهی خودش هم میگه یه روز خسته میشم ولی اگه میخواست تا حالا خسته شده بود

2740
یه بار شیکوندم فردا صبحش رفت خرید

پس از جوونی کشیده اینطور که معلومه چون خانوادشم میکشن تو محیطش بوده شوهرت معتاده به قلیون 

سیگارم میکشه یا فقط قلیونه؟!

خدای خوبم... خودت بساز، تو بسازی قشنگتره میسپارم به خودت...🍃💛
پس از جوونی کشیده اینطور که معلومه چون خانوادشم میکشن تو محیطش بوده شوهرت معتاده به قلیون  سیگ ...

نه اصلا لب نمیزنه به سیگار اتفاقا چند, بار بهش گفتم به جا قلیان سیگار بکش ناراحت شد میگه مگه من معتادم 

پس از جوونی کشیده اینطور که معلومه چون خانوادشم میکشن تو محیطش بوده شوهرت معتاده به قلیون  سیگ ...

الان 28سالشه میگه اوایل ینی, قبل از, ازدواج ما تفریحی کشیده ولی از, وقتی ازدواج کردم بیشتر شده 

خخخخ 

دوباره بشکن اینقد این کارو بکن تا دیگ نیاره

بخدا میترسم دعوا میفته تو خونه 

دیشب بهش, گفتم یا من یا قلیان فعلا داره فکر میکنه فک کن مردم رغیبشون یه ادمه من یه وسیله به نام قلیون 

از ناراحتی خندم میگیره

بخدا میترسم دعوا میفته تو خونه  دیشب بهش, گفتم یا من یا قلیان فعلا داره فکر میکنه فک کن مردم ر ...

😂😂😂بازم خداروشکر کن یه ادم نیست 

یولش یواش و با محبت و عزیزم جونم و جایگزین کردن یه تفریح دیگه از سرش بنداز و منصرفش کن

تو نخ ما نباش گره میخوری