2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقت یه بار میکشه 

هر شب🤕

زن ها نمی گویند " دوستت دارم " آن ها دوستت دارم هایشان را هر روز صبح روی میز میچینند... توی غذا یتان می ریزند...اگر روی مبل خوابتان برد دوستت دارم شان را رویتان میکشند...گاهی هم یک دوستت دارم زرشکی خوشرنگش را روی لبهاشان میمالند و یا لای موهای بلندشان میبافند...                                                             زن ها نمی گویند "دوستت دارم" زن ها ثابت میکنند...! 
از همسرت یا قلیون؟ خودت نمیکشی؟ حالا ما برعکس شوهرم اصلااا نمیشه ولی به من کاری نداری البته منم دیر ...

شوهرمن هرشب  میکشه از قلیان دیگه بدم میاد نه از شوهرم خخخخ

به نظرت این قلیان به ادم سرخوشی میده که شوهرم معتادشه من نه لب نمیزنم اصلا 

نسبت به خونمون احساس, بدی دارم احساس میکنم بوی قلیان میده همیشه همه فرشام مبل پتو پرده بالشتا بوی قلیان دو سیب میده

2731
مضخرف ترین وسلبه دنیاست به نظرم 

دلت میاد؟با اون همه طعمای باحال؟!

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
هر شب🤕

اوضاع خونتون چطوره منظورم اینه که وسیله هات پرده مبل, فرش, بوی, قلیان نمیده من چند وقته خیلی رو بوی, قلیان حساس, شدم احساس میکنم خونمون رو کثیفی, برداشته به خاطر, قلیان باورت نمیشه چقدر غصه میخورم

شوهرمن هرشب  میکشه از قلیان دیگه بدم میاد نه از شوهرم خخخخ به نظرت این قلیان به ادم سرخوشی مید ...

اوه اوه دو‌سیب سنگین هم‌هست ریه اش داغون‌نشه 

نه هر شب اصلااا خوب نیس برای سلامتی خودش و تو به هر حال نکشی هم توهمون هوایی 

معتاد والا نه قلیون نمیکنه ولی هر شب دیگه اصلا درست نیس

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2740
اسی سنتی ازدواج کردی؟! نمیدونستی شوهرت قلیون میکشه اونم هرروز؟🙄

اره سنتی ازدواج کردم اوایل ازدواج برام مهم نبود البته که نمیدونستم قلیان میکشه یه بار مهمونی قبل از عقد رفتیم همه کشیدن اون نکشید اینم شانس, منه 

اوضاع خونتون چطوره منظورم اینه که وسیله هات پرده مبل, فرش, بوی, قلیان نمیده من چند وقته خیلی رو بوی, ...

عزیزم‌جای این همه غصه بهش بگو نکشه همون زغالش فرشتو مراقب باش کثیف نکنه بعدشم برای ریه هاتون زیادش خوب نیستا

اوضاع خونتون چطوره منظورم اینه که وسیله هات پرده مبل, فرش, بوی, قلیان نمیده من چند وقته خیلی رو بوی, ...

از بوش اذیت میشم همه ی فرشام با ذغال سوختن سوراخ شدن 😢

البته اندازه دو تا گردو هم فامیل سوزوندن

منم زدم به بیخیالی چون باید فرش نو بخره😉

زن ها نمی گویند " دوستت دارم " آن ها دوستت دارم هایشان را هر روز صبح روی میز میچینند... توی غذا یتان می ریزند...اگر روی مبل خوابتان برد دوستت دارم شان را رویتان میکشند...گاهی هم یک دوستت دارم زرشکی خوشرنگش را روی لبهاشان میمالند و یا لای موهای بلندشان میبافند...                                                             زن ها نمی گویند "دوستت دارم" زن ها ثابت میکنند...! 
اره ریه هاش, که فعلا مشکل نداره نمیدونم والا خدا بهم رحم کنه

عزیزم خب الان میگی ولی از سیگارم هزار برابر بد تره ببین من خودم میکشم گاها ولی زیاد شه خودم حس میکنم بده برای ریه ام

عزیزم خب الان میگی ولی از سیگارم هزار برابر بد تره ببین من خودم میکشم گاها ولی زیاد شه خودم حس میکنم ...

میگم احساس سر خوشی خاصی به ادم میده ????شوهرم میگه نمیده فقط, سرگرمیه 

واقعا انقدر زود تاثیر میزاره رو ریه شوهر, من پنج ساله میکشه 

پدر شوهرمم میکشه ریه هاش داغونه اون 

2706