2733
2739
عنوان

کیا تجربه آمپول و بعدش بارداری داشتن؟لطفابیاین همگی

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روزه ای کلا؟ پس آمپول و ۱۲ تزریق کردی یعنی؟ چند تا آمپول؟من دو تا همزمان

من چون پلی کیستیکم هیچوقت پریودم سر موعد نبوده چن ماه پیشم ک ضد بارداری خوردم کلا دیگه پری نشدم تا اینکه رفتم دکتر پروژسترون و دوفاستون استفاده کردم واس همین نمی‌دونم چن‌روزست

ماه قبل هم دوفاستون خوردم ده روز دو‌روز بعدش پری اومد از سوم تا هفتم دو تا لترو خوردم یدونه سینال اف زدم دور ناف و‌روز دوازدهم ک‌میشد ۱۶ام دوتا اچ سی جی زدم

من چون پلی کیستیکم هیچوقت پریودم سر موعد نبوده چن ماه پیشم ک ضد بارداری خوردم کلا دیگه پری نشدم تا ا ...

اهان 

کاش باردار باشی من خیلی منظمه پری نهایتا دو روز تاخیر 

باید ۸روز دیگه صبر کنم 

اگه پری شدی یا باردار بودی بیا همین جا بهم خبر بده حتما 

2728
اولین دورست که آمپول و دارو استفاده میکنی؟ دوره هات چند روزست؟ انشالله هم تو هم بفهمیم بارداریم بی ...

امیدوارم خدا چشم هممونا روشن کنه برای منم دعا کنید باامپولو دارو تو دوره ی اقدامم

2740
چند وقت اقدامی؟دوره اوله داروته؟

اره عزیزم 3تا پرگووریس زدم یه بسته لتروزول خوردم وقتی که رفتم سونو دوتا فولیکول داشتم دوتا دیگه امپول واسه ازادسازی تخمک داد با دوفاستون الان 10روز از اقدامم گذشته تا ده روز دیگه اگه پری نیاد میرم ازمایش برام دعا کن که امیدم ناامید نشه💖