2733
2734
عنوان

کیا تجربه آمپول و بعدش بارداری داشتن؟لطفابیاین همگی

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 67 پست

خانمی از خدا میخوام که تا الان مامان شده باشی

واسه مادر شدن منم دعا کنین الان ۸ ماهه اقدامم و خبری نیست و بشدت پریودام بهم ریخته شده. و دکترم فقط واسه کم کاری خفیف تیرویید بهم لووتیروکسین و اسید فولیک داده... و گفت که تخمدانت مرزیه و داره تنبل میشه ولی هیچ دارویی نداد

دخترم ❤نیلای من❤هدیه ی زیبای خدا به من و همسرم❤ فقط به یک چیز ایمان دارم خدا همیشه به موقع میرسه😍😍😘😘 خدایا خیییلی ازت ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی بعد از یکسال و نیم انتظار 1400/05/28 روز عاشورا بی بی چک من مثبت شد🥰😍❤🙏🙏🙏الهی که قسمت همه منتظرای مامان شدن بشه... ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ نیلای نازنینم بدنیا اومد و دنیای من نیلگون شد.... خدایا سپاس... الهی قسمت همه خانومای منتظر بشه
سلام خانمی... شرمنده میدونم سوالم ربطی به تاپیکتون نداره ولی تو یه تاپیک دیگه خوندم که شما شما فرمود ...

سلام گلم خواهش میکنم 

ببین عزیزم به طور کلی یوکا اروم اروم برگ های زیرش زرد و خشک میشه به جاش برگ جدید میده اصلا حتی نگرانی نیست ممکنه در ماه حدود چهار پنج تا برگش این اتفاق براش بیفته اما برگ‌های جدید شروع به جوونه زدن بکنن اگر جاش عوض نشه و نور  مناسب و آبیاری منظم داشته باشه واسش مشکلی پیش نمیاد یوکا گیاه مقاوم به خشکیه اگر دیر به دیر هم بهش آب بدی براش مشکلی پیش نمیاد زمانی که دو بند انگشت شما از سطح خاک خشک شده بود اون زمان وقت آبیاریه کلا هیچی به اندازه آبیاری زیاد گیاه و خراب نمیکنه 

در ضمن برگ های زردش رو نکنید اصلا اجازه. بدید تا خودش اروم اروم بیفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی از خدا میخوام که تا الان مامان شده باشی واسه مادر شدن منم دعا کنین الان ۸ ماهه اقدامم و خبری ...

نمیدونم خدا صلاحمو در چی میبینه که هنوز بهم بچه نداده 

الان حدود ۳سال میشه این ماه هم امپول زدم و قرص خوردم و سونو انجام دادم که سایز فولیکول هام هم خیلی خوب بود منم تیروئید جزئی دارم که دکتر قرص داد ولی من تخمک هام به قدری فعاله که دکتر گفت ممکنه تخمک ها خارج نشده باشن از رحم و شاید باعث تنبلی تخمدان بشه الان که حدود. چهار روز دیگه دارم تا پری به شدت سینه درد و درد زیر دل دارم که دوباره علائم پریه فکر کنم 

اما تو این راه ناامید نشو و کفش آهنی بپوش انشالله خدا زود قسمتت کنه 

سلام گلم خواهش میکنم  ببین عزیزم به طور کلی یوکا اروم اروم برگ های زیرش زرد و خشک میشه به جاش ...

ممنونم فدات شم خیلی محبت کردی توضیحتون عالی بود و هرچیزی که میخواستم برای نگهداری از یوکام رو متوجه شدم الهی خیر ببینی و هرچی از خدا میخوای بهترینشو در نزدیکترین زمان ممکن بهت بده

دخترم ❤نیلای من❤هدیه ی زیبای خدا به من و همسرم❤ فقط به یک چیز ایمان دارم خدا همیشه به موقع میرسه😍😍😘😘 خدایا خیییلی ازت ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی بعد از یکسال و نیم انتظار 1400/05/28 روز عاشورا بی بی چک من مثبت شد🥰😍❤🙏🙏🙏الهی که قسمت همه منتظرای مامان شدن بشه... ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ نیلای نازنینم بدنیا اومد و دنیای من نیلگون شد.... خدایا سپاس... الهی قسمت همه خانومای منتظر بشه
2728
نمیدونم خدا صلاحمو در چی میبینه که هنوز بهم بچه نداده  الان حدود ۳سال میشه این ماه هم امپول زد ...

عزیزدلم توکل بخدا که خدا خودش بهترینا رو برامون پیش میاره.... من خودمم این ماه بعد از ۹ روز تاخیر پریود شدم... و واقعا میخوام این ماه بدون برنامه و بدون حساسیت اقدام کنم هرچی خدا بخواد همون میشه... هرماه میشینم کلی تو تقویمم تاریخ میزنم برنامه ریزی میکنم ولی این ماه اصلا تصمیم چنین کاری رو ندارم... از کیت تخمکگذاریم نمیخوام استفاده کنم چون فقط حالمو خراب میکنه و استرسم زیاد....

انشالله که شمامپریود نمیشی و باردار باشین این ماه

علائم پریود و بارداری شبیه هم هستن نمیشه فعلا گفت که پریود میشید... که انشالله که با خبر خوب مثبت بودن تستتون خوشحالم کنین

عزیزم شما باردار شدین؟ تنبلی تون با چی بر طرف شد؟

سلام عزیزم نه باردار نشدم 

دکتر ایمونولوژی رفتم و دارم پیگیری میکنم آنتی بادی بالایی دارم که دکتر گفت ممکنه همین باعث میشه که بچه شکل نگیره 

2740