2737
2739
عنوان

سفر در شرایط کرونا

133 بازدید | 9 پست

میشه لطفا نظرتون درمورد سفر به طبیعت در شرایط کرونا بفرمایید و اینکه چه جاهایی میشه رفت؟!  

تعداد رای : 14
نظرسنجی
موافقم
0
0%
مخالفم
9
64%
با رعایت و مراقبت امکانش هست
5
35%

مخالف صد در صدم. بشینید خونه هاتون یه خورده به فکر ماهایی که با دو تا بچه تو خونه حبس شدیم باشید، لطفا.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه بخوای بری بیرون از شهرتون و توی بیابون و کنار اب بری و هوات عوض بشه خوبه.ولی سفر رو اصلا پیشنهاد ...

اقوام بی فکر ما دارن میرن مشهد فک. اینم نیستن ک شاید ناقل بشن و بیان به ما مریضی رو بدن دلم خیلی گرفته منم دلم هوای مشهد کرده ولی استرس کرونا اجازه نمیده برم

اقوام بی فکر ما دارن میرن مشهد فک. اینم نیستن ک شاید ناقل بشن و بیان به ما مریضی رو بدن دلم خیلی گرف ...

اصلا ارزششو نداره بریم مسافرت.

اونم مسافرتی که بخواد با استرس کرونا باشه و یدستت الکل باشه و یدستت ژل به چه دردی میخوره.

همین بی فکرا کرونا رو بیشتر میکنن دیگه.

حالا تلویزیون گفت اصلا به مشهد و جاهای زیارتی سفر نکنید.

ولی کو گوش شنوا.

رفتن و برگشتن شما بگید بخاطر کرونا تا 2 هفته لاقل خودتون رو قرنطینه کنید.

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
2738
اصلا ارزششو نداره بریم مسافرت. اونم مسافرتی که بخواد با استرس کرونا باشه و یدستت الکل باشه و یدستت ...

متاسفانه اصلا اینجور خانواده ای نیستن که خودشون قرنطینه کنن،و شوهرم هم اصرار داره باهاشون بریم نمیدونم چیکار کنم منم یکبار بچگیم مشهد رفتم و خیلی دوست دارم برم ولی تو این شرایط؟

متاسفانه اصلا اینجور خانواده ای نیستن که خودشون قرنطینه کنن،و شوهرم هم اصرار داره باهاشون بریم نمیدو ...

بنظرم شوهرتو راضی کن نرید سفر.

مشهد هم درای خود ضریح بسته ان. 

خواهشا نرید.

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.