2737
2739

خوبیم داره ولی خیلییییییی کم

دست کم از بابای رومینا نداره از بچگی زیر بار کتکش رفتم برامم دیگه مهم نی خدا قهرش میگیره یا نه سنمم خیلی کمه نمیتونم بگم بریزین سرم

رفتاراش خیلیییی بده الان نمیدونم کرونا دارم یا انفولانزا دارم از سر درد میمیرممممممم ولی انقدر اعصبانیم کرد چند بار محکم زدم تو سرم ی خسیس ب تمام ایار کاری کردنن وحشی شم و اخلاقم از صدتای خودش بدتر شد

حتی مامانمم گفته بود ب من قضیه رومینارو نگو چون اینم وحشیه میکشتت دلم میخواد خودکشی کنم

بیاید شماهم دردو دل کنید

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان از خسیس بودنش ناراحتی

نه

از رفتارای گندش

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!
2738

۹ سالته؟

یجوری گفتی کمه 

با بالای ۱۲ سال کاری نداریم 

چن سالته😁😁😁

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
چی بهت گفته که نا راحت شدی عزیزم

از بچگیم فقط با مامانم دعوا میکرد ی دست بزنی داره ک نگم برات

چند بار کم بود به کشتنم بده مامانم اومد جلوشو گرفت حیف مامانم گیر این افتاده حیففففففففف

به خونوادش خرج نکرد خداهم پولو ازش  گرفت

پدر منم خیلی اخلاقش بده همش تو خونه دنبال بهونه میگرده واسه دعوا 

فقط دلش میخاد زن و بچه هاشو آزار بده 

خیلی خستم ازش 

اونقدر تو دوران ازدواج ب شوهرم سخت گرفت ک حالا تا تقی ب توق میخوره باید سرکوفت پدرمو بشنوم

از بچگیم فقط با مامانم دعوا میکرد ی دست بزنی داره ک نگم برات چند بار کم بود به کشتنم بده مامانم اوم ...

اگه خیلی اسیب دیدی زنگ بزن اورژانس اجتماعی 123 اگه هم فقط مشاوره میخوای باز میتونن کمکت کنن رایگان به کسیم چیزی نمیگن

من الان کرونا دارم بابام عین خیالش نییت ۸ ساله گذاشته رفته زن گرفته معتاد بود الان ترک کرده دست بزن ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم پس الان چجوری خودتونو تامین می کنین؟چند تا بچه این با مادرت زندگی می کنین؟

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
من الان کرونا دارم بابام عین خیالش نییت ۸ ساله گذاشته رفته زن گرفته معتاد بود الان ترک کرده دست بزن ...

وای دقیقا دکتر به منم گفت اگه س روز خوب نشد ببرش بیمارستان ب فرش چپ خونمونم براش مهم نیستتت

وضعم داره بدتر میشه روز به روز نمیفهمههه

2706