2733
2739
عنوان

خدارو شکرکه بچمو سقط نکردم.

924 بازدید | 40 پست

سلام دوستان. اخرین بار که اومدم توی سایت هنوز باردار بودم. خیلی خداروشکرمیکنم که بچمو ننداختم. خیلی دوسش دارم.دخترم دیگه چهارماهشه.عکسشوگذاشتم. خوشگله؟

خیلی وقت بود نتونستم به سایت سر بزنم. با خیانت و کارایی که شوهرم کرد، میخاستم جدا شم. ولی بخاطر بچم و اصرار خانوادم برگشتم. شوهرم هنوز اخلاقای گندشو ادامه میده و من از وقتی برگشتم خونه م باهم سردیم.فقط تحمل میکنم. میاد خونه غذاشو میخوره میخوابه. منم سرگرم بچم شدم. خدا اخرعاقبتمو بخیر کنه. با این وضع کرونا هم تو خونه اسیر شدیم. تنها توی تهران بدون هیچ رفت وامدی. مواظب خودتون باشید

Safora sh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماشاءالله لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم

خداوند حفظش کنه از چشم بد به دور باشه ان شاءالله💖😘

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب
2738

حیف چشاش نبود خدایی که بندازیش😍

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂