2733
2739

بادمجون و سیب زمینی و جدا سرخ میکنی

بعد پیاز با کمی سیر رو سرخ میکنی ادویه و رب و کمی اب میریزی بادمجونا و سیب زمینی رو میریزی توش روش یکم نعنا خشک میریزی درش رو میبندی تا آبش بخار بشه

بعد با کشک میخوری😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بادمجونو کباب میکنم تو فر بعد ساتور میکنم بعد پیاز داغ میکنم بعد بامجونو میریزم توش تف میدم بعد کشکو ماست رو اضافه میکنم بعد میزارم یخورده سفت بشه 😙

خاک برسر کن غم ایام را ....
2728

ی پیمانه عدس و یه پیمانه برنج با آب با یدونه سینه مرغ چوبه و نمک اضافه میکنی میزاری زود پز بد بادمجون سرخ شده اضافه میکنی خوب میکوبونیش بعد 2 قاشق کشک میزنی ب مواد بعد خواستی گردو هم خورد میکنی و پیاز داغ سیر داغ هم اضافه کن وای خیلی خوشمزس 😋😋😋😍😍😍😍😍

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2738

بادمجون سرخ میکنی بعد میکوبی پیاز داغ سرخ میکنی با نعناع داغ میریزی قاطیش داخل قابلمه کشک یکم با اب قاطی میکنی میریزی داخلش میزاری روشعله همین دوس داشتی پودسیر وگردو هم بریزتوش با نعناعداطع وپیاز داغ وکشک روشو تزیین میکنی وسلام علکیم ورحمت الله وبرکاتو

لطفابرای مادرشدنم دعاکنید🙏🏻🥹😘

ا من حواسم نبود حلیم بادمجون گفتم 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

بادمجونی که کمی سرخ شده یا کبابی شده . له میکنی .به پیاز داغ و سیر داغ اضافه میکنی تفت میدی و کشک و گردو و نعنا داغ رو اضافه میکنی اجازه میدی جا بیفته .پیاز داغ زیاد خوشمزش میکنه .

سیب زمینی هم نداره😶😶 

بادمجون و سیب زمینی و جدا سرخ میکنی بعد پیاز با کمی سیر رو سرخ میکنی ادویه و رب و کمی اب میریزی باد ...

مگه توکشک بادمجون سیب زمینی میریزن؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

بادمجونا سرخ میکنی .بعد پیاز سرخ میکنی با کمی زردچوبه و نعنا .میریزی روز بادمجونها .خیلی کم اب اضافه میکنی تا پخته بشه کشکم اضافه میکنی با زعفران .بعد که ابش کشیده شد میکوبی و نمک میزنی

ما بادمجونو خورد میکنیم میذاریم آب پز بشه صبر میکنیم تا ابش کشیده بشه،بعد بهش نمک و زردچوبه میزنیم،بعد پیاز داغ و نعنا داغ و گردو خورد شده و کشک میزنیم و میذاریم جابیوفته

این تنبلونه ترینشه😁

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞