2733
2739
پول زیادی بهشون میدن؟ خوب حتی اکر یک‌ماهم کارشون بگیره پول خیلیی خوبی به جیب میزنن دیکه

کارش بستگی به خودت و تلاشت داره 

پول زیادم نه بستگی به شرکتش داره اگه فروش محصولات مصرفی باشه بستگی داره ازت چیزی بخرن یا نه ک تو پولدار بشی

ببین برای اعضا کلاس هایی میذارن.یه چیزی تو مایه های شست و شو مغزی بشدت خوشحالن و از هدف و تلاش حرف ...

ممنون عزیزم بابت توضیح‌کامل ودقیقت🌹

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افتضاح! درواقع بنظرم اصلا درامدی نداره! یکی از دوستام بعد از چندسال زحمت کشیدن و بدبختی و پول خرج کر ...

اووووو چه کم🤕🤕🤕🤕

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤
بنداز بنداز جنسایی که تو میخوای به مردم غالب کنی . در شرایطی که اصلا ممکنه اون جنس خوبم‌. نباشه

مال حرام😔

2728
منبع درامدش چطوربه؟

اول يه مبلغي ميزاري از شركت جنس ميخري دو سال پيش ٥ مليون بود

چيزايي مثل شامپو و قهوه و عسل و اينجور چيزا

بعد بايد بفروشي سودتو برداري دوباره خريد كني از شركت يه چيز تو مايه هايه سوپر ماركت سيار ميشي چون كلا كارش بازاريابيه

بعدم بايد مثل اين دوستت مخ بقيه رو بزني كه بيان زير مجموعت بشن تا سود تو بيشتر بشه

تو جلسه هاي توجيهي و مشاوره خيلي قانع ميكنن كه كار پر سود و درآمده و مثلا فلاني انقد سود كرده و فلاني با اين كار بنز خريده و اينا اما در واقع اينجوري نيست و الكيه. به جز سرمايه گزار اولي كه صاحب شركت هست كسي سود آنچناني نميبره.

منو كه بردن جلسه مشاوره همون اول گفتم آقا من پول ندارم جنس اوليه بخرم ولم كنين برم😂

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣