2737
2734
نمیدونم خودمم😐😐😐 رفیق یه مدته رفته همش میگه توش پول هست خوبه و....

میخواد ازت سو استفاده کنه .زیر شاخش شی . محلش نده . 

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
لابد دوستت هم ميخواد شما رو زيرمجموعه خودش بكنه

نه  حسوده هیچی بهم‌نمیگه 

میکم‌باید چیکارکنم بیام‌توکارش 

میکه هرموقع خودم صلاح بدونم‌بهت میگم😐

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شرکت بادران بهم پیشنهاد شد و حدود یکماه تو شرکت تلفیق و هنر بودم.... ببین مجبوری دروغ بگی و به همه بگی عالیه پول توش هست تا جذبت بشن چون با اومدن زیر گروه پولش میره تو جیب تو. و اینکه باید یه چیزی بفروشی به بقیه منم الان دوستم رفته تو شرکت ایمان کرج یه گروهم زده تبلیغ میکنه خب کیه ک بخره..من با خودم میگم میرم داروخونه تست میکنم بو میکنم مثلا شامپو بدن اسکراب و ...و بعدش میخرم 

به دوستت بگو سر منم میخوای کلاه بزاری

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2728
میشه بگی باید چیکارکنیم داخلش یعنی ازمون پول میگیرن چرا اینقدر همه می ترسن ازش؟

ببین برای اعضا کلاس هایی میذارن.یه چیزی تو مایه های شست و شو مغزی

بشدت خوشحالن و از هدف و تلاش حرف میزنن.فروش محصولات تقریبا بهانه است.همشونم معتقدن با بقیه فرق دارن.تمرکز اصلی رو اضافه کردن افراد به شبکه هست.که میشه شرکت هرمی

من از عاقبتشون نپرسیدم چرا ولش کردن.ولی همه موارد دوستانم رها کردند و رفتند شغل دیگه.انگار نه انگار اینا قبلا از ماشین خریدن تو فلان مدت زمان حرف میزدند

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
عین گلدکوئیسته باید مخ یه عده رو بزنی زیرمجموعت کنی ولی همون عده پولشونو میبازن  و میشن دشمنت ...

اینکه شد حرامن درحرام..‌‌‌‌

همون شرکتای حرمی هست دیکه😔

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤
2738
اینکه شد حرامن درحرام..‌‌‌‌ همون شرکتای حرمی هست دیکه😔

من در مورد شرکت تو چیزی نمیدونم

ولی داداشم این مدلی بود

اسم شرکته هم تلفیق و هنر

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
من شرکت بادران بهم پیشنهاد شد و حدود یکماه تو شرکت تلفیق و هنر بودم.... ببین مجبوری دروغ بگی و به هم ...

پول زیادی بهشون میدن؟

خوب حتی اکر یک‌ماهم کارشون بگیره

پول خیلیی خوبی به جیب میزنن دیکه

منبع درامدش چطوربه؟

نگا اگه از،طریق دوستت وارد بشی  درامد اون  زیاد میشه توهم دیگه باید هی بری تبلیغ کنی ک کسیو جذب کنی بعد تاززززه اگه کسی جذب شد  سودش میاد برا تو و اون دوست اولیت ب هرحال هرکی برا خودش تلاش میکنه و اونم برا خودشه ک میگه

ميتونى از من تقليد كنى، اما هيچوقت نميتونى من باشى.♡

باینری و غیر باینری هستن...مثلا بادران زیر مجموعه ام ک نیاری با فروش محصول ۳۰ درصدش میره تو جیبت .ولی تلفیق و هنر هرمی و اگه زیر مجموعه نیاری هیچی بهت نمیرسه .پیشنهاد میکنم اگه علاقه داری ک تبلیغات انجام بدی و توانایی خوب صحبت کردن و داری اجتماعی هستی برو تو کارش . تو این کار باید اجتماعی باشی و برای کاسبی و جذب زیر مجموعه تعریف الکی هم بکنی