2737
2734
عنوان

بارداری و دندون درد😫

113 بازدید | 19 پست

دندونم دو روزه درد میکنه به عصب رسیده ماه هفتم، چیکار کنم اروم شه، میترسم عفونت کرده باشه 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برید دکتر . دارو هست که واسه بارداری ضرر نداره من خودم تو بترداری رفتم دندون پر کردم  یه بیحس ...

امروز میرم پیش دکتر زنان، اون میتونه دارو بده؟ بااین وضع کرونا میترسم برم دندون پزشکی

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2742

منم هم دردتم ولی بیشتر با تو ماه هفت اینجوری میشن،،بیشتر هورمون هاست که بهم ریختن،،،ببین فقط زردچوبه بزار تو سوراخ دندونت خوب میشی

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

وای منم امروز مردم از دندون درد وارد ماه شش شذم منم دقیقا به عصب رسیده من چند تا دود تریاک گرفتم حمله نکنین بهم چون پدربزرگم میکشه البته مریضع خود دکتر گفته استفاده کنه چون درد زیادی تحمل میکنه گفت از قدیم واسه ددندون درد زیاد استفاده میکردن واسه من ک خیلی تاثیر داشت ی هفته بود مرده بودم از درد

منم هم دردتم ولی بیشتر با تو ماه هفت اینجوری میشن،،بیشتر هورمون هاست که بهم ریختن،،،ببین فقط زردچوبه ...

وحشتناگه درد دندون، کاش ۱۰بار طبیعی زایمان میکردم به جاش

وای منم امروز مردم از دندون درد وارد ماه شش شذم منم دقیقا به عصب رسیده من چند تا دود تریاک گرفتم حمل ...

واسه من زده به چشم و گوشم هی ترشح میاد ازشون

2740
وحشتناگه درد دندون، کاش ۱۰بار طبیعی زایمان میکردم به جاش

منم همین بود،توماه هشت بری بهتر میشی حتما،،فقط الان زردچوبه بزار ببین چطوره

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
منم همین بود،توماه هشت بری بهتر میشی حتما،،فقط الان زردچوبه بزار ببین چطوره

یکم ارومتر شد

خب خداروشکر واسه من مثل قلب میزنه تو مغزم واسه یعنی دلم میخواد سرم بکوبم دیوار

منم دقیقا هپینجوری شدم حس کردم سوزن میکنن تو مغزم ، فشارم افت کرد 

عزیزم موقع بارداری یکی از دندونام شکست اولش خیلی کوچیک بود رفته رفته بزرگتر شد آخرش دیگه دردم داشت ولی به خاطر بارداریم نرفتم بعد زایمان اذیتش خیلی بیشتر شد دیگه رفتم دندونپزشکی ، بهم گفت خیلی کار اشتباهیی کردی به خاطر بارداری نیومدی اونموقع سطحی پرمیشد ولی الان رسیده به عصب ، این که تصور میکنین نباید تو بارداری دندون پر کرد اشتباهه اگه ‌واقعا ضروری باشه باید برین دندونپزشکی تو هم هر چه زودتر برو بمونه عفونت کنه نیاز به آنتی بیوتیک پیدا میکنی 

2706