2733
2734

من میدونم مامانم شکر میریزه میزاره اب میندازه😅

بعد اب میریزه میزاره میجوشه و شربتش برمیداره،خودد البالوهو هم میشن مربا

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم چند ساعت پیش درست کردم الش برا شربت برداشتم ولی کمی سیاه شده چون زیاد جوشوندم

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

اگرشکر ریختی و شیرینه به بیست دقیقه بجوشد خودش با آب خودش و شکر کافیه 

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2740

اگه ميخواي مرباهات شكرك و كپك نزنه وقتي ريختي توي ظرف در ظرفو محكم ببند بعد ظرفتو برعكس (يعني در ظرف پايين ته ظرف بالا)بزار روي ي سطح ساف ي روز بمونه ديگه به هيچ وجه كپك نميزنه

فرزندم خیلی منتظرت هستم جایت خیلی خالیست جای دستان کوچکت که میز زیر تلویزیونی را کثیف کنی،چهار دست و پا راه بروی و به همه جای خانه سر بزنی و آت و آشغال کشف کنی و در دهانت بگذاری حرفهای بامزه بزنی برای من و بابایت شعرهای دست و پاشکسته بخوانی . و وقتی من کمی از تو دور شوم برایم گریه کنی و من تو را در آغوش بگیرم ...و آنوقت تو با صدای زیبایت بگویی مادرخدایا این حرفها را نمی شود به کسی گفت همه به من می خندند و حتما می گویند آرزو به دل.ولی با تو راحتم خدایا حداقل اجازه ی این را دارم که فرزندم را تجسم کنم..😔                          خدايا تو بخواهي معجزه ميشود🙏🏻 لطفا بگید آمین🙏🏻😘
منم میخام عصر درست کنم روشتون چیه

عزیزم خود البالو خالی بزار رو گاز با حرارت کم تا اب بندازه بعد بریز تو صافی ابش بردار برا شربت حالا البالو ها رو با شکر بزار بجوشه بشه مربا شکر ۲برابر البته بااینکه توشیرین میخوای یا ملس برا شربت ۳برابر شکر اول شکر وآب بزار رو گاز همون اول یه سفیده تخم مرغ هم بزن بریز توش تا کف کنه کفاش بگیر بزار بجوشه تا این اب شکرت شربت شه حالا اب البالوها بریز توش یه چندتا قل بزنه یادت باشه سرش وایسی که سر میره ها من اینجوری درس میکنم

قابلمه روحی باید باشه  خوش رنگ بشه

روحی چجور ق ابلمه ایه

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند