2737
2739

بی ارزشترین نوع افتخار،

افتخار به داشتن ویژگی ‌هایي است که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته،مثلِ: چهره،قد،رنگ چشم، ملیت،ثروت خانوادگي و...

از چیزایی که خودت به دست آوردي حرف 😏

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با نادان بحث نکن

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2728

نوشته بود خدا به این بزرگی دنیای به این منظمی به بهترین شکل آفریده ببین تو تو چی دیده ک گفته این دنیای من به یکی مثل تو هم نیاز داره!

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2738

دوبيت شعر بوده که خیلی،رومن تاثیر داشته 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن