2733
2739
عنوان

چرا ویارم خوب نمیشه😟😓😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 30 پست
نه عزیزم به خودت انرژی مثبت بده. منم سر دو تا دخترام تا آخر ماه 5 درگیر بودم بعدش خوب شد. سعی کن یه ...

ممنون گلم منم از امروز همینکار میکنم فکر کنم معدم ضعیف شده چون تنها بودم مامانم نبود شوهرمم که...کلا به خودم اصلااااا نرسیدم معدم ضعیف شده 

خدایا شکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فک کنم دختره بچت خواهرمو بقیه رو دیدم دخترداشتن تااخرر اصلن اشتها نداشتن یکمم تهوع رو تااخر داشتن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
اتفاقا مامانم هم میگه دختره واقعا ذله شدم خسته شدم اصلا گوشت ومرغ  نمیتونم بخورم نه بپزم خوراکم ...

من دوماه و نيم فقط ساق طلايي خوردم😐 ويار وحشتناك تري از اولي داشتم نماز نميتونستم بخونم ولي بعد ١٦ هفته كم كم بهتر شد ايشالا شما هم بهتر ميشي

الان ١٩ هفته هستم تهوع ندارم ولي بازم ميل به غذا ندارم بيشتر ميوه ميخورم منم بچم دختره الهي فداش بشم ...

منم میوه فقط میتونم بخورم ولی غذای پختنی مخصوصا غذاهای گوشت دار اصلاااااا😰

خدایا شکر 
عزیزم چوب زنجبیل رو بزار دهنت مک بزن.برا من خیلی تاثیر داشت ویتامین ب ۶برا ویار خوبه

عزیزم باورت میشه هر شب زنجبیل دم میکنم با نبات میخورم ولی هیچ اثری نداره همین مک زدن باعث تهوعم میشه حالا نبات باشه کشک باشه حتی مسواک زدن حالمو بد میکنه 

خدایا شکر 
من تا 3ماهگی ویار داشتم سر پسرم البته وحشتناک 4کیلو کم کردم ولی دیگه تو ماه 4رفتم خوب شد ولی این دفع ...

بعضی ها تا آخرش دارند ایشالا که تموم میشه راحت میشه منم یادمه ۵ کیلو کم کرده بودم 

🤍
2706