2410
2553
عنوان

چرا ویارم خوب نمیشه😟😓😰😰

498 بازدید | 30 پست

سلام خانما هفته 16بارداریمم دیگه 4ماهم داره تموم میشه ولی این ویار لعنتی بهتر نشده که هیچ بدترم شده حالت تهوع ضعف معده حساسیت به بو کم اشتهایی و....پس کی خوب میشه من سر حاملگی پسرم تا اخر 3ماه بود ویارم بعدش خوب شد ولی این دفعه انگار رفتنی نیست دیگه تحملم تموم شده 

خدایا شکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بچت دختره...من تا خود بیمارستان خون بالا میاوردم ۹ ماه تمام فقط سرم میزدم

اتفاقا مامانم هم میگه دختره واقعا ذله شدم خسته شدم اصلا گوشت ومرغ  نمیتونم بخورم نه بپزم خوراکم شده پنیر 

خدایا شکر 
اتفاقا مامانم هم میگه دختره واقعا ذله شدم خسته شدم اصلا گوشت ومرغ  نمیتونم بخورم نه بپزم خوراکم ...

من خیلی حالم بدبود تا خود بیمارستان ویار داشتم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2714
اتفاقا مامانم هم میگه دختره واقعا ذله شدم خسته شدم اصلا گوشت ومرغ  نمیتونم بخورم نه بپزم خوراکم ...

من بچم پسر بود ویار وحشتناک داشتم همه جا بو میداد هیچی نمی‌خوردم چقدر حالم بهم میخورد

🤍
من خیلی حالم بدبود تا خود بیمارستان ویار داشتم

من سر پسرم فقط تا 3ماه بود بعدش خوب خوب شدم اشتهام عالی بود همه چی میخوردم ولی الان فکر غذا حالمو بهم میزنه الان که سرفه هم اضافه شده 

خدایا شکر 
فکر کنم دقیقا همینه این ویار تا اخر همرامه 

نه عزیزم به خودت انرژی مثبت بده. منم سر دو تا دخترام تا آخر ماه 5 درگیر بودم بعدش خوب شد.

سعی کن یه طوری گوشت بخوری. من فقط میتونستم پره های گوشت خورشتی که به سیخ میکشبدن و روی گاز کباب میکردن رو بخورم. همین کم کم معده رو قوی میکنه. هر چی کمتر بخوری بدتر میشی

من بچم پسر بود ویار وحشتناک داشتم همه جا بو میداد هیچی نمی‌خوردم چقدر حالم بهم میخورد

من تا 3ماهگی ویار داشتم سر پسرم البته وحشتناک 4کیلو کم کردم ولی دیگه تو ماه 4رفتم خوب شد ولی این دفعه این لعنتی تموم بشو نیست

خدایا شکر 

ببین من خودم مجردم ولی میبینم خانومای فامیل به زن باردار که ویار داره میگن کشک بخوره یعنی تو دهنش بمکه یا آش دوغ میگن خوبه زیاد میخورن حالا تو امتحان کن شاید خوب بود برات

2706