2733
2734

خوابه عزیزم.هر خوابی هم تعبیر خاصی نداره.مخصوصا توی خانم ها خیلی وقتا خوابایی رو میبنیم که توی طول روز راجع بهش فکر میکنیم یا بعضا چیزی رو که ضمیر ناخودآگاهمون میخواد اتفاق بیافته رو به صورت خواب میبینیم.مطمئن باش مشابه این خواب رو همه خانوما دیدن.

انشالله که عشق زندگیت رو پیدا کنی هر چه زودتر 🥰

خوابه عزیزم.هر خوابی هم تعبیر خاصی نداره.مخصوصا توی خانم ها خیلی وقتا خوابایی رو میبنیم که توی طول ر ...

مرسی از انرژی مثبتت فداتبشم اما واقعا فکرم مشغول میشه خب من این خابو دو باره که دیدم نمیدونم به خدا تو خواب که خیلی دوسم داره حتی وقتی میره زیر ماشین اسممو صدا میزنه نمیفهمم خخ

مهربون باشیم قبوله؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی از انرژی مثبتت فداتبشم اما واقعا فکرم مشغول میشه خب من این خابو دو باره که دیدم نمیدونم به خدا ...

در گیری ذهنتم طبیعیه ولی باور کن که هیچ تعبیر خاصی نداره.سرتو با چیزای دیگه گرم کن.ما خانوما ذهنمون صب تا شب شب تا صب مشغول کار وخیال بافیه.فقط ضمیر ناخودآگاهته.کار ضمیر ناخودآگاه همینه.اگه یکم تحقیق کنی متوجه میشی.کتاب(منِ درون) اثر اکهارت توله رو بخون.

2731