2733
2739
عنوان

بچه ها چیکارکنم کمکم کنید شوهرم ازم راضی نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 2342 بازدید | 166 پست
چه چیزا .. زن گرفته یا خدمتکار مجانی استخدام کرده  ماهی چقدر بهت حقوق میده؟

اره والله بیچاره در پی اصلاح خودشه هه

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واو..

خیلی سخته شوهرت حساس باشه،من خودم حساسم شوهرم برعکس میگه چرا خودتو خسته میکنی خونه که کثیف نیس 😂 از اونطرفم هییی میریزه بهم خونه رو.

صبحا کارتو بکن،آهنگ بذار برنامه ریزی کن و کار کن.وسایل خیاطیتو کاش ببری تو اتاق

خودشم خیلی کمک میکنه البته با غر هرروز صبح قبل اینکه بره خونه رو جمع میکنه با اینکه من مرتب کردم و ...

ولش کن بابا بگو جارو بزن تا من ظرف بشورم

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2731

دوتا بچه دارم به دونه برنج تو خونم دیده نمیشه عوضش کمدا در حده انفجاره 🥵🥵🥵🤭🤭🤭 راه حلش اینه بریز تو کمد دیده نشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
بچه که نداری ،وقت زیاد داری خوب ..‌آشپزخونت همیشه تمیز کن..میگی که کوچیکم هست پس سریع جمع و جور میشه ...

اتاقم جا نداره برا همین همیشه وسایل خیاطیم وسطه پذیرای ه

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
2740
یکمی از کارتو بذار وقتی داره میاد بکن دیگه اخرای تمیز کاریتو تا ببینه. بهشم بگو خیلی تلاش کردی....مر ...

میخوام دوست نداشته باشن مگه نوکرشونیم کارایی که دوست دارن انجام بدیم عجبا

به نظرم 

دور از حرف شوهرت شلخته نباش من که خودم یه ذره مو ریخته باسه رو فرش جمع میکنم سرویس دستشویی هر روز تمیز میشورم خونه رو هر روز گردگیری میکنم 

آشپزخونه رو بعد از هر وعده گاز پاک میکنم و کابینت دستمال میکشم ظرفارو رو که روی رومیزی جمع میکنم وعده بعدی غذایی بزارم گوشتش میزارم بیرون آب بشه برق خاموش میکنم 

لباسارو اتو میکنم میزارم کمد

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
من اصلا حال ندارم سریع خسته میشم😢

نمیگم اون کار درستی میکنه که بهونه جویی میکنه ها. نه! اما قرص مکمل optiwoman بگیر بخور بعد از ۵ ۶ روز  از این رو به اون رو میشی. چون میگی خسته و بیحالی.

شوهر من میگه تا من خونه ام خیاطی نکن .منم قبل از امدنش کامل وسایل را جمع میکنم تو اتاق خواب.اول هم کار خونه را کامل انجام میدم بعد میشینم سر خیاطی.مادر بزرگم میگفت اول کار خونه را انجام بده بعد بشین سر کارت اگر کسی سرزده امد خانه ات نمیگه چه خانم هنرمندی میگه چه خونه کثیفی چه زن شلخته ای من این همیشه اویزه گوشمه

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
من واقعا با شوهری ک دستور بده ولی خودش کنار بشینه جور نمیشم ... یعنی اگر دستور بده بدتر اون کارایی ر ...

اصلا چرا باید زن بشینه کاراش بمونه که مرد بیاد ببینه. به نظرم زنی که بچه نداره و خونش ریختوپاشه واقعا تنبلی از خودشه. من خونمو انقد تمیز میکنم که شب که میخوام برم بخوابم خودم کیف میکنم

2706