2737
2734
عنوان

بچه ها چیکارکنم کمکم کنید شوهرم ازم راضی نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 2342 بازدید | 166 پست
وظیفه زن تمیز کردن خونه نیست ولی مرد وظیفشه کارکنه خرج زن و بچش بده

وظیفه نه! ولی این یه تعامل دوطرفه س.

شاید همسر شما براش مهم نباشه کار کنید یانه!  ولی همسر ایشون دوست داره هم خودش کمک کنه، هم در کنارش خانومش اهمیت بده.

پس نمیشه یه نسخه پیچید، منظور من این نبود که تو سری خور باشیم و وظیفه ی ماست که ......

شاید همسر شماهم یه خصلتی داره که یه خانوم دیگه ببینه نتونه تحمل کنه  ولی شما کنار میاین.

وظیفه نه! ولی این یه تعامل دوطرفه س. شاید همسر شما براش مهم نباشه کار کنید یانه!  ولی همسر ایش ...

من و وهرم کلا هم کاریم هم بیرون هم تو خونه 

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف دل منو زدی دستت درد نکنه  از اونجایی که کلا حوصه جنجالای اینجا رو ندارم از اول هی ...

😍😍😍 واقعاً بعضی نظرات آسیب زننده س، نمیشه راحت گذشت، بیشتر اونایی که این نظرات رو میدن هیچوقت تو زندگی واقعی خودشون این شجاعتی رو که میگن نداشتنا🙃

😍😍😍 واقعاً بعضی نظرات آسیب زننده س، نمیشه راحت گذشت، بیشتر اونایی که این نظرات رو میدن هیچوقت تو ...

نیاز به شجاعت نیست کافیه طرفت درکت کنه

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2731
من و وهرم کلا هم کاریم هم بیرون هم تو خونه 

خوب عزیزم  خیلی هم عالی.

وقتی کار بیرون هم انجام میدی، متقابلاً همسرتون نباید انتظار یه خانوم خونه دار  رو ازشما داشته باشه. 

برای خانومایی که خانه دارن مسئله فرق داره، به همین راحتی.

خوب عزیزم  خیلی هم عالی. وقتی کار بیرون هم انجام میدی، متقابلاً همسرتون نباید انتظار یه خانوم ...

به این موضوع فکر نکرده بودم

نیاز به شجاعت نیست کافیه طرفت درکت کنه

همه این درک رو ندارن! مخصوصاً آقایون. 

شرایط زندگیا فرق داره.

من اصلاً نمیخوام خدای نکرده بحثی پیش بیاد، شاید شما از جَو اینجا اطلاع ندارید، یه راهکارو و چیزایی میگن که  حتی ممکنه یه مشکل کوچیک تبدیل به بحرانِ یه زندگی بشه.

من میگم هر چیزی تعادلش خوبه.

2738
مثل شوهر من از اول گیر میداد درصورتی که همیشه خونه مرتبه ولی توفع های بیجا داره بچه هم که اومد بدتر ...

منم کاملا برعکس شما ،انقدر تمیز میکنم شوهرم دعوام میکنه 

اقا من برم.../ شماها چقدر ذوق دارین اون از کلاس پنجم غذاام میپخته من چقدر تنبلم ما شده ...

تازه غذا ب کنار.رفتم مدرسه موتور زد بهم پام تمام کبود شد.وقتی اومدم خونه غذا درست کردم رفتم پیش مامانم بیمارستان هیچی ب کسی نگفتم تا وقتی ک مامانم مرخص شد پامو اتفاقی دید منم گفتم ک فلان روز موتور زده بهم😐

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
تازه غذا ب کنار.رفتم مدرسه موتور زد بهم پام تمام کبود شد.وقتی اومدم خونه غذا درست کردم رفتم پیش ماما ...

ایول اقا تو عجب دختری هستی یعنی من دستم زخم کوچولو میشد چسب زخم بود که میاوردن تا من غر غر نکنم

ایول

تو مستقل بودی خیلی

خوشبحال همسرت بخدا

از طرف من بهش بگو چطوری خوش شانس

ایول اقا تو عجب دختری هستی یعنی من دستم زخم کوچولو میشد چسب زخم بود که میاوردن تا من غر غر نکنم ایو ...

فدات.خخخ.میگه من بدشانس ترین مردم اتفاقا😑

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
2706