2733
2734

من شوهرم و برادرشوهرم پیش پدرشون کار میکنن خب پدرشوهرم انگار شوهرم بچس گرون گرون پول میده این از سیاستشه دستگاه کارشون رو اون خریده ولی چند برابر اون دسنگاه شوهرم اونجا کار کرده .ما نه خونه داریم نه ماشین .بعد پدرشوهرم چون 3تا کارگاه داره واسه اونا 250میلیون جریمه اومده شوهرمو برادر شوهرم کار کردن اونا رو دادن درحالی که به شوهر من ربطی نداشت اگه فردا پس فردا اگه پدر شوهرم بمیره اموالش تقسیم میشه پس حق ما چی میشه اینم بگم شوهرم خیلی رو پدرش حساب باز میکنه ولی خب حرفشون  هم شده یعنی برادرشوهرمو شوهرم با پدرشوهرم جرو بحث کردن ولی به خدا قسم پدرشوهرم با چرب زبونی پسراشو ساکت میکنه خیلی چرب زبونه همه میگن.بگین چیکار کنم توروخدا پدرشوهرم اصلا کار نمیکنه ولی حساب کتاب دستشه مفت مفتی پول میگیره.من یه سرویس طلا داشتم که بعد از 3سال خریدن واسم  بعد سه ماه عروسیم پدرشوهرم شوهرم قانع کرده بود اونو بدم بفروشه ترانس برق واسه کارگاهاشون بخرن من اصلا راضی نمیشدم ولی چون بچه بودم عقلم نرسید دادم رف اونم پدرشوهرم اومد گرفت حالا حق من چی میشه الان خیلی پشیمونم اونا خیلی از صداقت من استفاده کردن نمیبخمشون همچنین پدرشوهرم خیلی از صادق بودن پسراش سو استفاده میکنه این عادلانه نیس اون پولی که میره تو خونش حلال نیس فقط پول غریبه رو خوردن حروم نمیشه.من خیلی با نداری شوهرم کنار اومدم آخرش پدشوهرم گف تو مارو درک نکردی خیلی میسوزم از نادونیم ای کاش ولخرج بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا مثل کاریه ک پدر بزرگم با بابام کرد تمام کارهای کارگاهشو بابام انجام میداد زن گرفته بود دوتا بچه هم ازون زنش داشت خرج اونارم بابام میداد قبل مرگش کلی سفارشو ..ک هوای زن و بچه هامو داشته باشو.. بعد مرگش کارگاهشو فروختن هر کی سهمشوورداشت زنشم زد ب سلیطه گری سهمبابامو ورداشت برای بچه های کوچیکش عملا هیچی ارث ب بابام نرسید 

مفت کارمیکنید سرمایتونم میگیرن واسه چی باشون  شریکید اصلا؟؟؟؟که چی بشه؟؟؟بیگاری میکشن دیگه حال ...

آره انگار به گدا پول میده باباش😢شوهرم میگه بیرون کار نیس کجا برم آخه توهم نشستی خونه نفست از جای گرم بلند میشه😭من پدرشوهرمو حلال نمیکنم اصلا

اخه آدم نباید با خاندان شوهر شریک شه.چ پدر چ برادر 

دقیقا حالا میگی چیکار کنم شوهرم به این امید واره که حساب کتابو بده دستش .سال بعد هم پدرش بازنشسته میشه هم از اونجا میخوره هم از اینجا

2738
دقیقا حالا میگی چیکار کنم شوهرم به این امید واره که حساب کتابو بده دستش .سال بعد هم پدرش بازنشسته می ...

باید شوهرت خودش ی کاری کنه وگرنه پدر شوهر گرامیت جای مفت گیر آورده و ول نمیکنه و نخواهد مرد .نمیدونم ب ی طریقی پول رو بکشه بیرون ازش حالا با زبون یا با دعوا 

آره انگار به گدا پول میده باباش😢شوهرم میگه بیرون کار نیس کجا برم آخه توهم نشستی خونه نفست از جای گر ...

ازبس باباعه گفته کار نیس کار نیس حاضره محتاج یه قرون دوزاری که باباش بهش میده باشه چی بگم عزیزم باباشه تو هیچ راهی نداری گوش بحرفت نمیده

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
بنظرت با شوهرم برم مشاور؟اثر داره؟

چی بگم والا مشکل شما پدرشوهر مفت خورته شوهرت نیس که تو هر چقدر مشاور حرف بزنه انگار داره آب تو هاون میکوبه مشکل اصلی پدر شوهر گرامیته

2706