2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
وای خدانکنه .گاهی فرشم میبافم نمیدونم بخاطر اونه یانه

ببین گلم برا من دقیق ازوسط باس نم درد میگرفت میزد ب پشت پام کورم میکرد دردش مخصوصا وقتی غذا میپختم ظرف میشستم وزیاد سرپا یا زیاد نشسته بودم.. فک کردم عضله م گرفته رفتن دکتر گفت ام ارای بده مشکوک ب تنگی نخاع یا دیسکی ام ار ای دا م دیسک بود الانم استراحت مطلقم تو تاپیکام هست

یا رب نظر توبر نگردد

مننن😢یعنی دیشب از درد پا جیغ میزدم ... میزد ب کمرم و لگنم

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
وای خدانکنه .گاهی فرشم میبافم نمیدونم بخاطر اونه یانه

عزیزم سیاتیکه و اگه رعایت نکنی دیسک کمر میشه

من توی بارداری گرفتم و متاسفانه هنوز بعد ۳سال خوب نشده

هم سیاتیک دارم هم دیسک کمر و گردن

بارداری سونامیه انگار

استراحت کن

بعد زایمان هم همیشه بعد نیم ساعت کار کردن و ایستادن ۵دقیقه دراز بکش تا بدتر نشه

Eft
ببین گلم برا من دقیق ازوسط باس نم درد میگرفت میزد ب پشت پام کورم میکرد دردش مخصوصا وقتی غذا میپختم ظ ...

ایشون باردارن و این دردا تو بارداری طبیغی فک نکنم سیاتیک باشه 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
استراحت ک همش نمیشه بلخره کارای خونرو انجام میدم

نه باید بری خونه مادرت استراحت نه ازاین استراحتهای الکی ..

مث من.. دکتر بم گفت ۱ماه ور دل مامانت فقط میخوابی نه میشینی نه سرپا وای میستی

یا رب نظر توبر نگردد
ایشون باردارن و این دردا تو بارداری طبیغی فک نکنم سیاتیک باشه  

وقتی میگه ازباس ن به پایین.. زنگ خطر سیاتیک و دیسک کمره..هرچه زودتر باید بره دکتر که مشخص شه ولی ام ار ای نمیتونه بده 

یا رب نظر توبر نگردد