2777
2789
عنوان

یکی به منه احمق توجه کنع😭😭😭😔🙏🥺بیااااااین

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش به خواهرش نمیگفتی خودت یه جوری قانعش میکردی 

کسی که سیگار میکشه به سختی میتونه بذاره کنار

بشین خوب فکراتو بکن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
دختر خوب ایرانی با ایرانی ازدواج میکنه مشکل دارن اونوق تو رفتی افغانستان اخه سعی کن با زبون خوش ترکش ...

خودشم افغانستانیه گفت دیگه همون خط اول

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
خودشم افغانستانیه گفت دیگه همون خط اول

ای ندیدم😂😂😂🤦🏻‍♀️

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی 😊❤🌹                   طُ بهترین اتفاق زندگیمی 👩‍❤️‍👨✨🧿❤️            مازندران 😎✨❤️                      
گف خودشم افغانه ک

باشه تسلیممممم

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی 😊❤🌹                   طُ بهترین اتفاق زندگیمی 👩‍❤️‍👨✨🧿❤️            مازندران 😎✨❤️                      
باشه باید سیگار بکشه عرق بخوره؟؟؟؟ 

هر کسی یه جوری خودشو اروم میکنه من نمیگم کارش درسته ... یکی با اهنگ گوش دادن یکی با بیرون رفتن یکی با دوست و رفیق یکی هم با سیگار ... من خودمم وقتایی که خیلی ناراحتم میکشم ولی شده سه چهار ماه حتی یه نخ سیگارم نکشم .... 

2801