2733
2734
عنوان

محافظ تشک

209 بازدید | 11 پست

رویا چند نوع داره؟ من تو نت قیمت گرفتم صدو هفتادو خورده ای.رفتم نمایندگیش میگه حدود ۳۰۰ تومن.سرچ کردم تو سایتش فقط یه مدله.چجوریه؟ کسی میدونه؟

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا!رویا خوشخواباش ۳۰۰

نه عزیزم تشکشو امروز قیمت کردم تازه بونلش یکو پونصد

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
2728
2738
نه یه نفره عرض ۱۲۰

محافظ از نوع تشک خودم قیمتش 300 وخورده ای بود. نمایندگی گفت خیلی ها دارن کیفیت نداره میخوای بگیری فقط هز نمایندگی خود تشک بگیر

**اللهم عجل لولیک الفرج**
خب من مارک خوشخواب خریدم ۱ تومن

من پرسو جو کردم گفتن رویا تشک خوبیه.خوشخوابو رویالو اینارو قیمت نکردم دیگه.

محافظ از نوع تشک خودم قیمتش 300 وخورده ای بود. نمایندگی گفت خیلی ها دارن کیفیت نداره میخوای بگیری فق ...

منم از نمایندگیش پرسیدم این قیمتو داد ولی تو سایتش قیمتش ارزونتره برا همین دودل شدم.گفتم شاید چند نوع باشه.تشک شما چه مارکیه؟