2737
2739

من هفته ده بارداری هستم و به دلیل تشنج قرص ضد تشنج و کلونازپام روزی یک عدد میخورم ضد تشنجم که مشکلی نداره و با دکتر صحبت کردم اما کلونازپام رو هنوزم دارم میخورم ولی دکتر زنانم چیز خاصی نگفت راجع به مصرفش کسی هست که تو بارداری کلونازپام خورده باشه؟

خواهر من ماشالا ماشالا بچه هاش توپ توپن

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
واقعا راست میگین؟ من خیلی نگرانم

بخدا دروغم چیه حتی سیگار هم میکشه خواهرم عکس دختراشو بدارم غش میکنی  

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

حتما با ی پزشک حاذق مشورت کن

شلید قرص جایگزین بده بهت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

عزیزم نگران نباش تحت نظر دکترت باشه تا اونجایی ک من میدونم بیشتر تو همون ماهای اول اگه شرایط خوب باشه باید دارو رو ی مقدار دوزشو کم کنن اگرم ک جان خود شما مهمتر میگن مصرف کنید و این ک بگی صددرصد روش تاثیر میزاره نه فقط شاید احتمالاتو ی مقدار بالا ببره

من از صبح دارم روانی میشم

اصلا خودتو دق نده خدا بخواد یه چیزی میشه نخواد نمیشه دلتو خدایی کن بسپارش بخدا 

خواهرم با شوهرش اختلاف شدید داره و داشت تو دوران بارداری ورق ورق قرص ممیخورد بچه رو ببینی ادم میگه بخورمش 

2706