2733
2739

لینک توی امضام رو بخون توضیحات رو دقیق جلو بری راحت کم میکنی

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر موقع گشنه ات شد غذا بخور تا حدی که سیر بشی بخور نه این که احساس خفگی کنی آروم آروم غذا بخور موقع گرسنگی یه لیوان آب بخور یه ربع بعد اگر باز هم گرسنه بودی برو سراغ غذا .....اگر بتونی این کارها و انجام بدی میبینی چه قدر  اشتها و نیاز بدنت کمتر از چیزی هست که مصرف میکنی

2731

ببین فقط اراده مهمه من این رژیم و گرفتم خیلییی عالی بود قیمتشم 39500 گرفتم فکر کن چقدر منصفن 10 کیلو با همین رژیم کم کردم از اینجا گرفتم من ولی واقعا اگه گرفتی اراده تو ببر بالا ها

http://ketomethod.sellfile.ir/prod-1731482-برنامه رژیم لاغری کتوژنیک نسخه کامل.html?r=56259