2733
2734

همین الان ما کنکوریا ک اموزشگاه میریم رو غیر حضوری کردن ...

دیروز ۲ ساعت رفتم بیرون الان نمیدونم چرا همه جام درد میاد

برنامه هاتونو مخصوصا دبیرستانیا روی ابن اصول بریزید 

من رابطم با هیچ پسری بیشتر از سه ماه طول نکشیدهالبته کمتر از سه ماه هم طول نکشیدهاصلا طول نکشیده ولم کنید../

هرچی بشه کاش لاهم نزارن برای منافع خودشون مثل بهمن ماه که دیر گفتند ب مردم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفتن سال دیگه سه ذوز حضوریه سه روز انلاین

احتمال شیفت بندی هست 

ولی اگه بدونی چ خطری داره 

من رابطم با هیچ پسری بیشتر از سه ماه طول نکشیدهالبته کمتر از سه ماه هم طول نکشیدهاصلا طول نکشیده ولم کنید../
من نمیفهمم این چه روشیه! ینی و اون سه روز کرونا میگه عه خب من نرم سمتشون خدا فقط یه عقلی به این تص ...

خداییش 

کرونا جهش داشته و کلی ویروس های عجیب غریب تولید شده 

من خودم تا قبل این سالی ی بار زمستون سرما میخوردم تا سال بعد 

الان همش مریضم 

2738
میگفتن بچه های کلاس نصف میشن هر نصف یه روز مجزا برن که فاصله داشته باشن  البته اینها همش در حد ...

کلاسهای 40 نفری 12 متری با بچه های بدون ماسک نصف هم بشن خطرناکه 

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 

به مدارس غیر انتفایی شهرتون نگاه نکنید مدارس دولتی مخصوصا مناطق محروم  که من دیدم کلاسها کوچیک و نمور با 40 تا دانش اموزه که ماسک هم نمیزنن مدیر کاری نداره تازه شاگردا بعضیهاشون مریضن معلم جرات نداره بفرسته خونه، مراقب بچه هاتون باشین 

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
کلاسهای 40 نفری 12 متری با بچه های بدون ماسک نصف هم بشن خطرناکه 

الان دیپلم امتحان حضوری گرفتن بدون ماست و دستکش راه نمیدادن و با فاصله کامل بجه ها بودن

اگه تشکیل بشه استفاده از ماسک اجباری هست

به هرحال درسهای مثل ریاضی فیزیک بدون معلم خواندنش خیلی خیلی سخته باید یه فکری به حال این درسها بشه

یه سری میگفتن بچه ها نصف نصف بیان رفع اشکال یا برای امتحان دادن.....

حرف های مختلفی زده آموزش پرورش ولی هنوز تصمیم نگرفته

2706