2737
2734
عنوان

خانمای باسیاست بیان...

180 بازدید | 16 پست

جاریم خیلییی زرنگه شوهرشوتومشتش گرفته .روم نمیشه ازش بپرسم چیکارمیکنه که شوهرش وابستش شده.

چیکارکنم شوهرم وابستم بشه وعاشقم بشه😔

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط یه جمله:‌ غر نزن.

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2731

من یه چیزی رو واااقعا با پوست و گوشیم درک کردم اونم اینکه اقایون وابسته خان با اعتماد به نفس میشن و خانمی که تو جمع احترامش رو نگه داره 

خانمی که بدونه هر لحظه و تو چه موقعیتی چه حرفی بزنه اون خانم مورد علاقه اقایونه 

مثلا شوهرم همیشه بهم میگه با اینکه ۲۰ سال داری ولی حرف هایی می‌زنی کلماتی استفاده میکنی که اندازه یه خانم ۳۰ سالست و این به من (شوهر ) اعتماد به نفس میده

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
2738
من یه چیزی رو واااقعا با پوست و گوشیم درک کردم اونم اینکه اقایون وابسته خان با اعتماد به نفس میشن و ...

ممنونم .من ۱۷‌سالمه😊

غر نزن 

به خودت برس مخصوصا توی خونه 

از خانواده اش بد نگو اگه مشکل داری با سیاست رفتار کن

احترام و دلبری کردن 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
والا ماهم داشتیم یه نفرو آنچنان شوهرش وابستش شد تهش نگفت نگفت تا آخر یه جا از دهنش در اومد واس شوهر ...

😂

ممنونم .من ۱۷‌سالمه😊

خوشبخت بشی عزیزم 

جاریت ازت بزرگ‌تره ؟ 

نگران نباش 

خوب اون بعد از مدتی قلق شوهرش گیرش اومده 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
خوشبخت بشی عزیزم  جاریت ازت بزرگ‌تره ؟  نگران نباش  خوب اون بعد از مدتی قلق شوهرش ...

اره ۳۵سالشه.

ایشالامنم قلقش دستم بیاد

2706