2737
2739
عنوان

تکلیف من با این عشق مسخره و بی نتیجه چیه؟!😡😔

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتتو بخاطرش هدر نده. هرچی بیشتر کشش بدی بیشتر ضربه میخوری. 

۱۴۰۱/۱/۱۰   امروز صدای قلب کوچولوشو شنیدم. بهترین حس دنیا😍 دعا کنین بمونه برام💚 از سقط متنفرم دیگه نمیخام تجربه ش کنم😢 انشالله خدا برای همه ی اونایی که منتظرنی نی هستن معجزه کنه. آمین💋💚💜💙💛۱۴۰۱/۲/۱۷  امروز رفتم سونوی ان تی....گف نی نی م دخمله😍خدایا ازت ممنونم که هوامو داری💄💅👠👗👸💗۱۴۰۱/۲/۲۲ امروز دکتر گف چون توی فامیلتون مشکل ژنتیک دارین حتما برا نی نی ت ازمایش سلفری بده. هزینه ش خیلی زیاده. فقط خداکنه بچه م سالم باشه😢۱۴۰۱/۳/۷هنوز جواب سلفریم نیومده جون به لبم کرده این آزمایشگاه. 😕اگه به لطف خدا سالم باشه میخام به خانواده همسرم بگم که باردارم. 😐۱۴۰۱/۳/۸امروز جواب آزمایش سلفریم اومد. خداروشکر بچه م سالمه😍😍از خوشحالی به مرز سکته رسیدم😜💃۱۴۰۱/۳/۲۸امروز بدترین روز زندگیمه حس میکنم کیسه آبم پاره شده. نصف شب که شوهرم بیاد میرم زایشگاه براچکاپ.....خدایا دخترمو از تو میخام فقط😭😭۱۴۰۱/۳/۲۹خدایاشکرت مشکلی نبودـ ترشحاتم مال کیستی هست که تو تخمدون چپم رشد کردهـ .بچه م سالمه....عاشقتم خدای خوبم😍😍😘😘1401/6/27امروز 32هفته م رفتم واسه وزن نی نی .دکترگف وزنش کمه 1600.شایدم صد گرم کمتر یک هفته هم کمتر از سن بارداریمه😓🥲کیست توی تخمدانمم خیلی بزرگ شده همش آبه خدا کنه نترکه برام شر درست نکنه🥺🥺وضعیت بچه مم بریچ هست فعلا سزارین پیش رومه😑خدایا امروزم دلم گرفته دخترمو مثل همیشه میسپارم به خدت. 💚التماس دعا مامانای مهربون نی نی سایت💚1401/7/21بلخره نی نی من امروز شش روزه شده. با وزن 1900تو هفته سی و پنجم بارداری دنیا اومد.....متاسفانه مسمومیت حاملگی دچار شدم و با فشار20اورژانسی سزارین شدم‌‌....خیلی خیلی ریزه.یک‌کم هم وزن ازدست داده. خدایا کمکم کن دختر نازمو بسلامت بزرگش کنم و این روزای سخت تموم بشه❤️اینم از خاطرات تلخ و شیرین بارداری من.🌷🌷🌷🌷💚وزن یکماهگی2400🧡وزن دوماهگی3600💙وزن چهارماهگی5100♥️وزن شش ماهگی 6200🩵وزن نه ماهگی 7200🩷وزن یکسالگی۸۵۰۰😍😍۱۴۰۲/۷/۱۵اولین تولدت مبارک عشقم🎉🎉🎉🎉وزن 16ماهگی 9500💚وزن۱۸ماهگی ۱۰

ایشون احساس میکتم سرگرمی داره وقتش رو با شما میگذرونه وگرنه هدفش ازدواح نیس شما الان اوج جوانی رو داری به پای کسی میذاری که احتمال زیاد فردا میاد میگه نمیخوامت و بدرد هم نمیخوریم 

ب نظرم بلاک کن بره 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2728

زندگیتو به پای عشقی ک معلوم نیست سرانجامش ب کجاخواهدکشید حروم نکن....اگه خواستگار خوبی داشتی تصمیمت رو بگیر...

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
خیلی اشتباه کردی خاستگاراتو رد کردی یک از راه های فراموش کردنش اینه که به کیسای دیگه هم توجه کنی... ...

نه میخواد ولی میگه تا سی سالگی قصد ازدواج ندارم پدرو مادرش هم فوت شدن زندگیش تحت نظارت خواهر و برادراشه میگه اگه الان بخوام ازدواج کنم خودم حق انتخاب ندارم و باید با کسی که مد نظر اوناست ازدواج کنم

2738
نه میخواد ولی میگه تا سی سالگی قصد ازدواج ندارم پدرو مادرش هم فوت شدن زندگیش تحت نظارت خواهر و برادر ...

کاملا چرت میگه عزیزم اینا بهانست باور نکن ان شتااله ازدواج که کردی میفهمی چه اشتباهی میکردی و فرق مردی که بخواد رو با کسی که نخواد میفهمی

دخترم تمام زندگی من

شما دخترا ب چی فک میکنین واقعا؟ 18 سالگی عاشق بشی خیلی احتمالش زیاده چن سال بعد فارغ بشی. چون با بالا رفتن سن فکر ادما متحول میشه خواسته هاشون عوض میشه فکرشون تکامل پیدا میکنه.

من اینجا جز دو تا دوست قدیمی کسی رو نمیشناسم، به من برای موندن انگیزه بیشتری بدین😂
نه میخواد ولی میگه تا سی سالگی قصد ازدواج ندارم پدرو مادرش هم فوت شدن زندگیش تحت نظارت خواهر و برادر ...

چه حرف مسخره ای 😐

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

عزیزم تضمینی نیس تا سی سالگی منتظرش بمونی ، شاید دوباره اونموقع بهونه جدید داشت و فقط عمر و جوونی شما هدر رفت ...

ای کاش در دیزی ما باز نمی ماند یا کاش که در گربه کمی شرم و حیا بود ...

عزیزدلم پسری ک عاشق باشه ب شیش ماه نمیکشه خانوادشو در جریان میزاره و وای بروزی ک بفهمه واس عشقش خواستگار رفته

زمین وزمان بهم میدوزه ک خانوادش برن خاستگاری ک مباااادا عشقشو از دست بده

عزیزم من فکر میکنم چون همیشه در دسترسش بودی خیالش راحته ک تورو داره

و شماهم همیشه ی راهی رو براش باز گزاشتی ک تا بخای فراموشش کنی سروکلش پیدا بشه

دوست خوبم بنظر من تصمیم نهاییت رو بگیر...اینقدددد وقتتو با کلاسای مختلف یا کارهای تو خونه و کتابای مختلف پر کن ک شب سرتو گزاشتی رو متکا ب یه ثانیه خوابت ببره

یک هدف مشخص کن تو زندگیت مثلا یک زندگیه فوق العاده ک همه حصرتشو بخورن

ب خواستگارات فک کن و بهترین گزینه رو انتخاب کن

ب ایندت فکر کن

به تشکیل خانواده

و یک شوهر بینظیر

بزار اون وقتی ک زندگی موفق تورو دید حسرت تورو بخوره

دست نیافتنی باش...

کل راه های ارتباطیتو قطع کن بزار راحت بتونی فرامووش کنی

بابت همه چی ازت ممنونم خداجون
2706