2737
2739
عنوان

سوگلیه مامانم داره ازدواج میکنه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 44 پست

ولشون کن من مطمئنم اخر فقط همین توبراشون میمانی و به فریادشون میرسی اخرهم به این نتیجه میرسن که باید هوای تورو بیشتر داشته باشن چون توفقط به فکرشون هستی معمولاً پسرا زیاد بعداز ازدواج به فکر پدرومادر نیستن مخصوصاً اگه اینجوری بهشون خیلی پدرومادر توجه کرده باشن ولی دخترا باوفاهستن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه پدر مادرو ک نمیشه قیدشونو زد باید در هر صورت احترام گذاشت...الان زندگیت خوبه با همسرت؟اگ آره ک بهشون فک نکن ببخششون تا آروم شی..درحد سلام واحوال پرسی و احترام

به نیت 
2731

واقعا اینایی که گفتی پدر و مادرتن؟؟

یاد نامادری سیندرلا افتادم

چقدر سخت عزیزم خدا به دلت آرامش بده و امیدوارم شوهرت برات بهترین باشه و انقدر تو خوشبختی غرق بشی که یه روزی اصلا به یاد کاراشون نیفتی 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

آخ چطور یه پدر مادر میتونن با بچشون اینجوری کنن

اولش میخواستم بگم شاید فقط حست اینجوریه ولی اینایی ک گفتی بنظر فقط حس نمیان

برای آرامشت دعا میکنم

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
2738

باز خوبه مامان بابای تو گفتن نمیدیمو خلاص 

مامان بابای من علاوه بر اینکه ی جهاز خیییییلی کم در حد ی خونه  مجردی بهم دادن ادعاشونم گوش فلکو کر کرده ک ما جهااااززززز دادیم سیسمونی مو همشو خودم خریدم یبار مادرجونم برداشت گفت طفلی مامانت خیلی اذیت شد اون سیمونیرو داد😐

مشکلات دارم ولی خیلییییییی بهتر از اون جهنمه

خداروشکر بازم همه تو زندگیشون مشکل دارن خودتو ناراحت نکن به اینده فکر کن و براش برنامه ریزی کن نه گذشته و کارایی که باهات کردن 

الهی.....خیلی ناراحتت شدم عزیزم😔

انشالله هیچوقت محتاج پدرومادرت نشی💜

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
خیلی وقت پیش این تاپیکو نزده بودی؟      عزیزم شاید اون موقع پول نداشتن

وضع مالیشون خوبه نه

مهم اصلا پول و مسایل مالی نبود و نیست ؛ مهم اینه که اینکارارو باهام کردن

2706