2737
2739
عنوان

سوگلیه مامانم داره ازدواج میکنه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 44 پست

صبر کن‌تازه دوران‌خوضتهذبزار ع ن داداشت وارد خونتون بشه ببین اونم این شرایطو ببینه چقد ولست شاخ شه و ازونم‌خرف بخوری من این راهو رفتم تازه خداروشکر کن مناهلی پیششون نیستی من تو این خونم همه چیو هروز میبینم عروسشون غیرمستقیم بهمون فحش میده بروش ممیترن و مثه سگ ازش میترسن متاسفانه خانوادرو هیچ کاریش نمیشه کرد مثه یه منگ رو دوشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد خودم افتادم دبیرستان بودم مامانم میگف برو به مدیرتون بگو فقیری اینا بهت لباس بدن فقط به خاطر اینکه ما سه تا بچه بودیم پیش خودشون میگفتن واسه یکی هم نخریم جلو اییم دیگه نمیگفتن من چقد شرمندگی کشیدم سر عروسیم بهم جهاز ندادن جلو خواستگارم که شوهرمه گفتن ما جهاز نمیدیم انقد خجالت کشیدم تو کل زندگیمونم همش دخالت کردن ادعاشون سوراخ اوزونو پاره کرده بود

چرا بعضی ها باور نکردند؟ 

استارتر من درکت می کنم. ما جهاز نخواستیم چون قرار بود بعدش بریم یه مدت خارج از کشور زندگی کنیم و جا برای نگه داری وسایل نداشتیم. ولی حتی یه دونه انگشتر یا لباس نو نخریدن. خودم رفتم یه پارچه کت خریدم تازه دامنش رو داشتم مال 5 یا 6 سال پیش ولی کتش لک افتاده بود. 😓 مادرم تا دید گفت چرا اشغال جمع می کنی کی برات میدوزه!! گفتم میدم خیاط خوب. 😐 آون تنها لباس نوی بود که خریدم و دیگه نخریدم. اینقدر بدم آومد.  و تا حالا ندوخته مونده. دلم خیلی شکست آخه حتی ارزش یه لباس رو نداشتم. 

2728
وضع مالیشون خوبه نه مهم اصلا پول و مسایل مالی نبود و نیست ؛ مهم اینه که اینکارارو باهام کردن

عزیزم شاید از این صحبت من ناراحت شی یا خیلی از کاربرا براش گزارش بزنن فحش بدن یا هرچی ولی من دوتا حرفو همیشه میزنم اعتقادمم فقط انسانیته و هیچ دینی ندارم

میگم که بزرگتری به شعور و شخصیته و اصلا به سن نیست و هرکس سن بیشتری داره صرفا قابل احترام نیست با هر نوع رفتاری و من واقعا اگر بیشعوری و بی شخصیتی از کسی ببینم ساکت نمیمونم شده صد سالش باشه کسی که هنوز شعور صحبت و رفتار نداره تو دوسالگیش گیر کرده فقط هیکل گنده کرده

دومین حرفم میگم که هرکس بچه به دنیا اورد چه زنی که باردار  میشه و فارغ میشه چه مرد و خرج و غذاتو داد و با هر رفتاری بزرگت کرد لیاقت گذاشتن اسم پدر و مادر نداره برا اینم دلیل دارم این دو کلمه فوق العاده مقدسن و پاک!نباید کثیف شن من منظورم به شما نیست اصلا حرفم کلیه بخدا اگه قبل از ازدواج و بچه دار شدن یه تست سلامت و روان میگرفتن خیلیاااااا رد میشدن شما یه سر به تاپیک قوانین خونه بزن حرفمو کاملااااااا متوجه میشی نود درصدش...برای سلامت روان خودت و شوهرت و زندگیتم شده فقط سلام علیک داشته باش و دعای خیر برای برادرت

عزیزم شاید از این صحبت من ناراحت شی یا خیلی از کاربرا براش گزارش بزنن فحش بدن یا هرچی ولی من دوتا حر ...

خیلی دلمو شکستن خیلی زیاد ، الانم که رفتارشون با برادرم میبینم بیشتر دلم میشکنه

ممنونم گلم بابت حرفای قشنگت

خیلی خوبه صبوری کردی روابطت رو باهاشون محدود کن در حدی که موقعیت توهین بینتون پیش نیاد کمتر برو و زمان کمی بمون و احترامشونو داشته باش ان شاالله خدا برات جبران میکنه.  دلت که میگیره با خدا صحبت کن و نامه بنویس و محبت رو از خدا بگیر نمیدونن دارن به خودشون ظلم میکنن که بجای عشقورزی به دختر گلشون بدرفتاری میکنن یبار یاد مادربزرگ خدا بیامرزم افتادم قبلا گاهی اذیت میکرد دلم براش سوخت اشکم دراومد جای اینکه با هم خوب باشیم و بهم عشق بدیم برامون قصه بگه و کلی خاطرات خوب با هم داشته باشیم... آدم وقتی به کسی خوبی کنه اول حس خوبش به خودش میرسه و بالعکس.

خیلی دلمو شکستن خیلی زیاد ، الانم که رفتارشون با برادرم میبینم بیشتر دلم میشکنه ممنونم گلم بابت حرف ...

یه چیزیو همین جا بهت قول میدم و همیشه این قول من یادت بمونه ما تقاص هرچیزیو تو این دنیا پس ندیم تقاص بازی کردن با دل کسی و شکستن دل کسیو پس میدیم اصلااااا راه نداره که کسی بخواد در بره توهم  فقط منتظر باش همه چی به موقعش اون خدای بالاسرت خیلییییییی بزرگ تر از این حرفاست

2740

ای بابا منم یاد تناردیه ها افتادم.

انشالله خداوند هدایت شون کنه.

عزیزم تو خوب باش و کادوی خوبی به داداشت بده.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
باز خوبه مامان بابای تو گفتن نمیدیمو خلاص  مامان بابای من علاوه بر اینکه ی جهاز خیییییلی کم در ...

ناراحت نمیشی؟ 🥴

خانواده ات کپی خانواده شوهرمه بیچاره رو 8سالگی انداختن از خونه بیرون رفته مرغداری کار کرده اونجا خوابیده بدبختی کشیده الان شده کارمند بانک همه جا میگن پدرمون در اومد تا این بچه یه کاره ای بشه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
😂😂کپی مامان منه  با این تفاوت ک مامان من عاشق پسرشه اون نباید ادف بشه😏

خانواده شوهر منم عاشق 5 تا دختراشونن😂😂شوهرم ماشین عوض کن خونه بخره اخم وتخم پیش بقیه میگن پدرمون در اومد آنقدر زحمتشو کشیدیم. 😁

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2706