2733
2734
عنوان

اگه کرونا نبود

190 بازدید | 23 پست

اگه کرونا نبود واسه تابستون چه برنانه هایی داشتین ک با وجود این بیماری برنامتون به هم خورد؟ 

خودم پارسال تابستون ک دخترم ۷  ۸ ماهش بود نرفتیم مسافرت و گفتیم بچه کوچیکه سخته  بریم .خیلی دوس داشتم امسال بریم مشهد  زیارت.ولی خب متاسفانه نشد.شما چ برنامه ای داشتید؟  

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم هر سال تابستون میرفتم پابوس امام رضا امسال که پسرمم دنیا اومد خیلی دوست داشتم هم برم مشهد و هم یه مراسم ولیمه برا پسرم بگیرم که کلا لغو شد 

دلم برای دایی ها و خاله ها و عمه هام و عموهام تنگ شده 

دیگه داغ دلمون روتازه نکن    

بخدا خودمم خیلی ناراحتم.خیلی شرایط سختیه

ازین روزای تکراری خسته شدم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2738

دلم رولت خواس

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
می خواستیم بریم فرانسه البته تابستون نه عید قرار بود بریم 

فرانسه رو خوب اومدی

2706