2733
2739
عنوان

دوباره سلطان سوتی

412 بازدید | 7 پست

ی بار من و دوستم لب خیابون مث خانومای متشخص وایساده بودیم یهو ی ماشینی امد پرسید خانوم مستقیم کدوم وره ؟

مام خیلی شیک و خانومانه میخواستیم ادرس بدیم یهو فهمیدیم چی گفته 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

ب جون خودم بعد اون کسی از ادرس میپرسه خودمو میزنم ب کر بودن 

ی بار تو اوتوبوس هندزفری تو گوشم بود اون موقع دبیرستانی بودم ی خانومی کنارم دو ساعت ازم سوال میپرسید و من چون هندزفری تو گوشم بود نمیشنیدم یهو اهنگ قطع شد فهمیدم میگه خانوم مگه کری بهت میگم برو کنار میخوام پیاده شم 

در ی حرکت خودمو زدم ب کر بودن و با دست اشاره کردم ک ینی نفهمیدم 

طرف کلی ازم معذرت خواهی کرد و با دست اشاره میکرد برو کنار و ببخشید و شرمنده و اینا 

خلاصه تا ایستگاه اخر من خودمو زده بودم ب کر بودن و همه با ترحم نگام میکردن 

ی بارم برف امده بود با داداشم بیرون رفته بودم ی تیکه بود ک زمینو خاکبرداری کرده بودن و گود بود اقا من خواستم بیام پایین چنان خوردم زمین ک نشیمنگاهم صاف شد 

همون لحظه یکی در خونشونو باز کرد 

منم با صدای بلند خطاب ب داداشم جیغ و داد ک مریضی هولم میدی 

اخه این چه شوخی بود ک تو کردی 

داداشم بدبخت هنگ همینطور نگام میکرد 😐😐😐😐😐😐😐

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

اولیو نفهمیدم 

دومی خیلی باحال بود خندیدم😂😂😂👌

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
اولیو نفهمیدم  دومی خیلی باحال بود خندیدم😂😂😂👌

عزیزم خیابون مستقیم ازت بپرسه مستقیم کدوم وره 

خب مستقیم مستقیمه کدوم ور نداره ک 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیابون مستقیم ازت بپرسه مستقیم کدوم وره  خب مستقیم مستقیمه کدوم ور نداره ک

آها🤔😂😁

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731

من هم یه بار خواستم کلاس بزارم دو نفرو به هم معرفی کنم جاریمو به به زن برادر زن برادرم بع گفتفم زن برادر برادرزنم  فلانی زن شوهرمه هواسم رفت سمت اشتباه اولم دومی خرابتر کردم بعد طرف گفت یعنی شما هوو هستین؟ هنوز بعد شانزده سال منو میبینه میگه برادر زنت چطوره با هووت

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)
من هم یه بار خواستم کلاس بزارم دو نفرو به هم معرفی کنم جاریمو به به زن برادر زن برادرم بع گفتفم زن ب ...

جان خودم اگه متوجه شده باشین 

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)
2738