2733
2739
عنوان

چرا ریفلاکس معده دختر من خوب نمیشه

515 بازدید | 20 پست

مامانی گل من یه دختر ۱۸ ماهه دارم داروهای زیادی امتحان کردم پیس دکترهای زیادی هم بردم ولی ریفلاکس دخترم خوب نشده. تورو خدا اگه تجربه جدیدی دارید کمکم کنید. دیگه افسرده شدم

تایپیکهای قبلی خوندم گفتم اگه تجربه جدیدی دارید به یه مامان ناامید کمک کنید.😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخرین بار دکتر گفت انقدر اسید معدش بالا اومده مریش ملتهب شده. غذا خوردنی همش سرش خم میکنه به راست. چ ...

بچه ی من اونقدر رفلاکسش شدید بود که ریه اش درگیر شده بود دکتر گفت ممکنه آسم باشه.من شیر گاو و گوشتش رو حذف کرده بودم ولی خوب نشد بعد تخم مرغ رو هم دکتر گفت حذف کن اونو حذف کردم خیلی بهتر شد.الان هم به محض اینکه ی چیزی بخوریم که تخم مرغ داره باز علائمش خفیف برمیگرده

به دخترت هنوز شیر میدی؟ مطمئن چیزی که بخاطرش رفلکس داره رو حذف کردی از غذای خودت و بچه؟

بله شیر خودم میخوره. رژیم دارم. خودشم یه.چیزای محدود میخوره. آلرژی پروتئین گاوی و گندم و تخم مرغ داره

بچه ی من اونقدر رفلاکسش شدید بود که ریه اش درگیر شده بود دکتر گفت ممکنه آسم باشه.من شیر گاو و گوشتش ...

منم همه چیزایی که دکتر گفته رو حذف کردم. الانم ۳ روزه واکسن ۱۸ ماهگی زدم دیگه اصلا لب به غذا نمی زنه. دیوونم کرده. هرچی می زارم دهنش عق میزنه

2738

مثل دخترمنه .دوسال وسه ماهشه غذانمیخوره یکم به زورم میدم عق میزنه رفلاکس باعث میشه ایناعق بزنن من که کم اوردم وزنشم افتضاحه 

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

آخه ریفلاکس تا کی? از شانس من پسرم هم ۶ سالشه اونم ریفلاکس داشت ولی خیلی بهت  از دخترم بود.دخترم ۱۸ ماهشه هنوزم میکس میخوره اونم با عق زدن.یه ذره تیکه درشت بر ه دهنش غذای دیروزشم بالا میاره

دختر شما چرا خوب نشده?دکتر چی میگه?

چی بگم والاگفتم بزرگ شه خوب میشه نشدکه نشد.دکترگفت بزرگ بشه شایدعوق زدنش بهتربشه چندسال بعد😒.الان نکسیوم میدم ولی هیچی بهش تاثیرنداره 

آخه ریفلاکس تا کی? از شانس من پسرم هم ۶ سالشه اونم ریفلاکس داشت ولی خیلی بهت  از دخترم بود.دختر ...

جفت دختره منه که .منم دختربزرگم رفلاکس داشت ولی بازازاین یکی خیلی بهتربوداین خیلی شدیدتره تاهشت ماهگی توخواب بهش شیرمیدادم اونم هشت ساعت یبار.ازدستش داغون شدم😔

جفت دختره منه که .منم دختربزرگم رفلاکس داشت ولی بازازاین یکی خیلی بهتربوداین خیلی شدیدتره تاهشت ماهگ ...

حتما یه دلیلی داره که خوب نمیشه. آدم از زندگی سیر میشه. پیش چند تا دکتر مشهور هم بردم فایده ایی نداشت تورو خدا اگه کسی تجربه ایی داره بگه. 

2706