2733
2739
عنوان

از گیرهای مزخرف شوهرتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 5265 بازدید | 212 پست

شوهر منم با اینکه عقدیم میگه باید ساعت 10و نیم بخوابی ولی من روش تاثیر گذاشتم اون شده مث من 1 میخوابه 

چایی هم میگه نخور ولی میخورم 

و خونه دوستامم میگه فقط 2 ساعت حق داری بمونی ولی من بیشتر میمونم(قبل کرونا بود)  که زنگ میزنه زهرمار میکنه کلا

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر من کلا گیره 

ارایش کنم رژ لب بزنم بخوام بریم بیرون باید بشورم معتقد زن خرابا ارایش میکنن البته دور از حضور خانومای تاپیک  واسه جلب توجه  ارایش واسه خونس 

مانتو کوتاه همچنین 

شالم بیافته غوغا میکنه 

فقط واسه خودش و خونه میخواد 

مادرشم حتی بیاد در بزنه حق در باز کردن ندارم کلا گیرررررهههههه

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
ینی واقعا فقط چادر ساده میپوشی؟؟؟؟ سختت نیس؟ راحتی باهاش؟  من ی بار خواستم بپوشم لرکاری کردم ن ...

چه کنم آبجی

آره

خانوادشون سنتی هستن کلا،فقط چیزای سنتی رو می،پسندن😕

حالا همسر من توشون خیلیییییی خوبه😢

حالا کم‌کم دارم رو مغزش کار میکنم اجازه بده لااقل برای دانشگاه عربی یا لبنانی بپوشم،دعا کن برام

عجیب اینکه دوستاشم اینجوری هستن،چندتاشون خواستن براشون کیس ازدواج پیدا کنم،یکی از معیارهاشون پوشیدن چادر ساده هست😂😂

می‌بینی توروخدا....

2728
بنده شوهر ندارم اما بابام ماشالله به هیچی گیر نمیده اگه ی خلوار آرایش کنم اصلا نمیفهمه 😂یا هر چی بپ ...

خوش به حالت...بابام خیلی گیر میده!!!!میاد خونه،خونهمون پادگان مبشه...بیشترم به من دستور میده!!!!

منم همسرم اوایل عقد میگفت حتی شال و روسری نباید بپوشی، فقط مقنعه😓😂، ولی خب به مرور تغییر کرد

واقعا اینقدر ب غذا گیر داده عقده ای شدم

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
2738
ببین یه دفعه رفته بود کارخونه کاغذ  یه کار اداری داشت اونجا یکی از کارگرا میگه کاغذهای بازیاف ...

منم از این کارا بکنم یعنی 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
صبح میره مغازشوبازمیکنه بعدمیاد خونه واسه صبحونه ببینه بچها خوابن دهنمونو سرویس میکنه😞

وا

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
دمش گرم.کلا تو خانواده ما مرد سالاریه

مام گاهی مامانم از اوایل ازدواجش باهام صحبت میکنه خیلی گله میکنه از بابام تازه اون نمیتونه همچیو که بم بگه ولی همین چیزاییم که برام تعریف میکنه میفهمم که خیلی اذیت شده ولی انقد رو بابام کار کرده که درست شده😂😂🤦‍♀️

الان دیگه ما تو خونمون نظر اخرو درمورد همچی مامانم باید بده.....

تازه بنظرم هنوزم اونجوری که باید باشه نیست مثلا من اگه خودم یه روز بخوام ازدواج کنم عمرا پامو تو اشپزخونه نمیزارم اصن واسه چی زن باید اشپزی کنه همش؟ زوره مگه؟ 😕

به خانوادش هر چقدر هم بد باشن بازم باید مثل احمقا احترام بزاری

مال منم اینطوریه🙄

2706