2733
2734
عنوان

از گیرهای مزخرف شوهرتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 5265 بازدید | 212 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حجابم 

به اينكه شكم نزنم 

به اينكه  متنفره تنها برم جايي يا اون بايد باشه يا خواعرش يا مادرش يا مادرم يا خاله ان يا دختر عموم يا دختر عمه ام يا دوستام يا زن عموم يا ...خلاصه يكي بايد باشه 

به رفت و امدم  

مثلا ي دوس داريم زياد دوس پسر داره نميزاره باهاش برم بيرون 😐

به خيلي چيزا 

به شدت روم حساسه ديونم كرده 

2728
خوبه که اینکارا کار مردهاست نکن منم همسرم نمیزاره آشغال بزارم دم در،مثلا همیشه تمیزکردن و شستن حی ...

نه دم در واحدمون بزارم  که ببره پایین. آخه اینجوری مجبورم تو آشپزخونه نگه دارم 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
حق ندارم در سرویس بهداشتی،دستمال توالت استفاده کنم چون ضرر داره😂😂 چادر فقط چادر ساده،چادرهای دیگه ...

دستمال کاغذی واسه چی ضرر داره 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
حق ندارم در سرویس بهداشتی،دستمال توالت استفاده کنم چون ضرر داره😂😂 چادر فقط چادر ساده،چادرهای دیگه ...

ینی واقعا فقط چادر ساده میپوشی؟؟؟؟ سختت نیس؟ راحتی باهاش؟ 

من ی بار خواستم بپوشم لرکاری کردم نشده عملا نمیپوشیدمش بهتر بود 😂😐

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738
واسه اینکه چای وصبحانه ش حتما حاضر باشه عمرا خودش یه کتری اب کنه بذاره رو گاز

واااا یعنی چی اینطوری که خیلی بده🙁

ما هرروز تو خونمون مخصوصا روزای تعطیل که بابام سرکار نمیره خودش پامیشه میز صبحانرو کامل میچینه بعد منو مامانمو بیدار میکنه😕

تازه ما کلی ناز میکنیمو هرکدومو باید ده ساعت ماساژ بده تا راضی بشیم از تخت بیایم پایین😅😂😂

چند وقته ازدواج کردین?

شیش سال

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
دستمال کاغذی واسه چی ضرر داره 

ببین یه دفعه رفته بود کارخونه کاغذ

یه کار اداری داشت

اونجا یکی از کارگرا میگه کاغذهای بازیافتی رو شرکت‌های دستمال‌سازی میخرن،بعد کلی مواد شیمیایی میزنن و تبدیل میکنن به دستمال کاغذی یا توالت،اون گفته بود اصلا استفاده نکنید سم هستن

منم یه پارچه تمیز گذاشتم اونو استفاده میکنم،تند تند میشورمش

🙃البته ی بار گفت چرا مانتوت آستین کوتاست 🤦‍♀️😂

خخخ اخه من خودمم حساسم ایتین کوتاه جلوباز اینا نمیپوشم ولی بعضی مانتوهام کوتاس اونا از لحاظ خودم موردی ندارن ولی بابام بشون گیر میده😕🤦‍♀️

2706