2733
2734

چند روز پیش رفتیم خونه مادرش شوهر خواهر شوهرم سر دخترم داد زد منم گفتم سر بچه خودتون داد بزنید حالا از اون روز شوهرم باهام بده و می گه خونه مامانت اینا نمی ام   خواهرم اینا می گند زنت دعوا به پا کرده امروز زنگ زدم به  خواهر شوهرم که من که چیزی نگفتم هر چی از دهنش در اومد به من گفت 

گفت تو پسرمون را لاغر کردی و مرد باید بزنه تو سر زنش و برو خونه بابات و ..حسابی دعوامون شد و منم نفرینش کردم و تلفن را قطع کردم

شوهرمم گفت فردا طلاقت می دم منم با دو تا بچه کوچیک

۵ تا خواهر شوهر دارم که شوهرم به خاطرشون منا می کشه 

یاد حرفاش می افتم فقط اشکام می ریزه خدا لعنتشون کنه براشون مهم نیست که بچه هام بی بابا بشند و طلاق بگیرم

الان شوهرم دو روزه خونه نیومده یکسره دارند تحریکش می کنند

حالا امروز از مرکز مشاوره زنگ زدند و گفتند فردا بیا شوهرت درخواست طلاق داده بهش گفتم درخواستش را آورده گفت نه چیزی نیاورده 

فردا باید برم

ببینید خواهر شوهر چقدر تاثیر داره تو زندگی آدما 

ببینید چقدر من بدبختم که به خاطر خواهراش حاضره منا طلاق بده 

فقط نفرینشون می کنم

دست خدا بالاتر از همه دست هاست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

@فقط_طلاق    بعنوان کارشناس نی نی سایت باید فعالیت کنین شما      

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2738
شما چند دیقه پیش این تایپک رو زدین بهتون گفتیم چکار کن الان تایپک خودکشی زدی واقعا که یعنی اینقدر را ...

آخه نمی دونید چقدر حالم بده با دو تا بچه کوچیک و شوهری که لجباره

دست خدا بالاتر از همه دست هاست

من مورد مشابه دیدم مثل شما...وقتی شوهره گفت طلاق زنه استقبال کرد گفت اره دیگه طاقت ندارم حتی شناسنامه ومدرکم اماده کرد تا برن برا طلاق وقتی تو راه میرفتن مرده دیده زنه اینقدر مسمم پشیمون شده فقط میخان بترسوننت 

2706