2737
2734
عنوان

حلقه لاغری بیایدد

115 بازدید | 9 پست

خانوما کی با حلقه لاغر کرد 

چند کیلو تو چند وقت؟ 

روزی چقد؟ 

با رژیم یا بدون رژیم؟ 

ایا در کنارش ورزش دیگ ای هم داشتید

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

از این سنگینا دیگ ‌؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین فقط اراده مهمه من این رژیم و گرفتم خیلییی عالی بود قیمتشم 39500 گرفتم فکر کن چقدر منصفن 10 کیلو با همین رژیم کم کردم از اینجا گرفتم من ولی واقعا اگه گرفتی اراده تو ببر بالا ها من حلقه هم زدم ولی فقط حلقه که مسلما نه جواب نمیده

http://ketomethod.sellfile.ir/prod-1731482-برنامه رژیم لاغری کتوژنیک نسخه کامل.html?r=56259

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین فقط اراده مهمه من این رژیم و گرفتم خیلییی عالی بود قیمتشم 39500 گرفتم فکر کن چقدر منصفن 10 کیلو ...

چ خوب مامانم نمیزاره رژیم بگیرم مگی تو سن رشدی 14 سالم 

ولی کم خوری میکنم مثلا در روز 700 800 کالری میخورم

کیک و بیسکویت و بستنی و اینا هن شاید هفته ای یکبار

الان خودم حلقه میزنم ولی حلقم از این بچگونه ها 

میگن اینا سریع لاغر میکن 

بنظرت روز ی ربع حلقه با همین کم خوری لاغرم میکن؟ 

در کنارش نیم ساعت رقص بعضی وقتا

2728
من قبلن روزی نیم ساعت میزدم تو یه ماه شاید چهدر کیلو کم میکردم البته رژیمم داشتم حلقه هم سنگین بود

اهه چ خوب من حلقم از این پلاستیکی بچگونه ها 😁

تو رژیمت روغن و حذف کردی 

من روزی 700 800 کالری میخورم 15 دقه حلقه

نیم ساعت رقص

اهه چ خوب من حلقم از این پلاستیکی بچگونه ها 😁 تو رژیمت روغن و حذف کردی  من روزی 700 800 کالر ...

نه روغن کم میخورم فقط حذف نکردم 

از این بچگونه ها داشتم زیاد تاثیر نداشت میخوای زیاد تر بزن مثلن ۱ ساعت تو روز

برای سلامتی آقا امام زمان صلوات
چ خوب مامانم نمیزاره رژیم بگیرم مگی تو سن رشدی 14 سالم  ولی کم خوری میکنم مثلا در روز 700 800 ...

آره عزیزم معلومه که ارادت خیلی قویه که برای لاغری و اندامت سرچ میکنی ولی اگر 14 سالته تو سن رشدی شما اصلا نباید تو تغذیه مثل شیر و کلا لبنیات و گوشت و مرغ و تخم مرغ و سبزیجات و اینا کم بزاری تعذیه تو کامل بخور فقط شکر و بیسکویت و کیک و هله هوله نخور اصلا بعدم یه روز در میون نه هر روز روزی نیم ساعت برقص نه رقص آروم مثلا رقص ترکی یا عربی که فعالیت زیاد داره .موفق باشی عزیزم  

2738
آره عزیزم معلومه که ارادت خیلی قویه که برای لاغری و اندامت سرچ میکنی ولی اگر 14 سالته تو سن رشدی شما ...

مرسی عزیز دلم همه چی ک میخورم بیسکویت و هله هوله ک قطع کردم کلا شاید هقته ای یکبار بخورم 

هروز 15 دقه حلقه میزنم و 25 دقه میرقصم رقص و ورزش قاطی حرکاتش نسبتا تند