2733
2739
عنوان

بچه ها یه چیز عجیبی شنیدم شمام شنیدین!

| مشاهده متن کامل بحث + 1733 بازدید | 85 پست
وقتی یک مطلبی دائم تکرار میشه میره تو ناخودآگاه مثلا تاپیک کاشت ونگهداری سگ و شک وشبهه که نسبت به ا ...

درسته 

من کاملا موافقم باهاتون 

اما میگم روی خودمون بیشتر کار کنیم، که قدرت نفوذ بیرونی رو بیاریم پایین، اگاهی درونی واقعا می تونه سد محکمی در برابر چنین تهاجم های فرهنگی ای باشه

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته  من کاملا موافقم باهاتون  اما میگم روی خودمون بیشتر کار کنیم، که قدرت نفوذ بیرونی ...

عزیزم من و شما میتونیم روخودمون کارکنیم

خیلی ها هستن زودتحت تأثیر قرار میگیرن 

سنشان کم 

مشکل روحی وروانی دارند

برای این افراد سخت

امابله باید همه روی خودشون کارکنن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2731

کلا مجازی همینه نباید هیچیشو باور کرد

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌

اینکه چیزی نیست یک کاربری اینجاست دیپلم هم ندارد بعد مریض میبینه  گفتم این کار تخصص میخاد بحث سلامت جسم و روان مردم مطرحه بعد  با چندتا کاربری دیگه اش حمله ور شد و چرت و پرت گفت  قشنگ معلوم بود خودشه با چندتا اسم

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
2738
من نگفتم همه اونم خودش از دهانش پرید فدات به خدا منم همین یدونه را دارم به بارداری دومم هیچ فکر نمیک ...

بارداری دوم!!!!!

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
بارداری دوم!!!!!

یکی گفت من همینو دارم‌چک کن ! منظورش بود یدونه کاربری دارم . منم به شوخی گفتم منم همین یه دونه را دارم قصد باردای دومم ندارم شوخی میکردم باهاش که گفت یدونه دارم مثلا یه دونه بچه داری منم یه دونه بچه دارم  ...

افتاد!!!؟

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!