2733
2734
عنوان

سونوگرافی بیاین تروخدا🤧😪

143 بازدید | 16 پست

سلام خانوما من امروز وقت سونوگرافی دارم از رحم و تخمدان همین امروزم پریود شدم چیکار کنم میشه سونوگرافی داد یا نه🤔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونو گرافیت براچی هس؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728
رحم و تخمدان  کیست دارم

اکثر کیستا با پریود دفع میشه

ولی اگ واژینال نیس میتونی بری

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2740
نه واژینال نیست به نظرت زنگ بزنم از منشیش بپرسم که میشه برم یا نه؟

اره عزیزم زنگ بزن

والله من خون ریزی افتاده بودم ابان ماه ... از رو شکم سنو گرفنن از تخمدانام رحمم گفتن چون خوت ریزی دا ...

منم مجردم خب سونو واژینال نمیخوام یعنی از روی شکم مشکل نداره؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم مجردم خب سونو واژینال نمیخوام یعنی از روی شکم مشکل نداره؟

ن من حتی دیروز برا سایز فولیکول ک خیلی حساسه شکمی انجام دادم ولی ی جا برو ک دستگاهاش خوب باشه