2737
2734
عنوان

سلام

52 بازدید | 7 پست

میخوام کیک بپزم تودستورش کره داره 

میخوام بدونم کره را باید روبخارکتری اب کنم؟

یانه؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

تو دمای محیط باید نرم بشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه عجله نداری ک تو دمای خونه یکم بمونه نرم میشه

وگرنه بگیر رو بخار کتری زودتر پیش میری

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!

[QUOTE=144846877]سلام من یه بار عجله داشتم کره م هنوز سرد بود انداختم تو مخلوط کن  البته بعد از مخلوط تخم مرغ و ...[/QUOTE

فقط کره رو تومخلوط کن انداختین؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

دوستان ازهمه شماممنونم که به تاپیکم اومدین 

[QUOTE=144849574][QUOTE=144846877]سلام من یه بار عجله داشتم کره م هنوز سرد بود انداختم تو مخلوط کن  البته بعد از ...[/QUOTخوب تو مخلوط کن قبلش تخم مرغ و شکر ریخته بودم بعدش کره درسته انداختم توش 😃

اسکار🙌
2738