2733
2734
عنوان

بنظرتون بخورمش؟🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 97 پست
میخام اتوبوس بخرم اوتو دارم ولی بوس ندارم یه بوس میدی

بوس میخواای😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

علائم جدیده کروناس..نترس خوب میشی😕😐✋

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگفتی  نخور باید دلیل منطقی میاوردی حالا ک میگی بخور میخورم پس🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️🏃🏽 ...

خیلی شبیه یکی از دوستام چت میکنی

جوری ک با صدای اون پستاتو میخونم  

بخور نوش جون

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2740
یکم تعریفم کن خوشم اومد😭😭😭

بلند پروازی  

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
سلام 🙋‍♀️ من بیدار شدم، دوباره خوابم میاد میخوام بخوابم. شما هنوز نخوابیدین؟ 

سلام من حاضرم یه هفته نخوابم ولی اگ میخوابم صب زود از خواب پا نشم 

بعضی وقتی پا ک میشم دیگ خوابم نمیبره

اره😢۳ تومن تعارف ک میکنما فقط خدا خدا میکنم ک نخورن  توهم اینجوری هستی

لنتی 4/5 تومن شده 😭 وای من میپزم تعارف نمیکنم خودشون میگن یکمم بده به من.. نمیدون این جمله چه عذابی میده..💔

,I don't belong in the world
سلام من حاضرم یه هفته نخوابم ولی اگ میخوابم صب زود از خواب پا نشم  بعضی وقتی پا ک میشم دیگ خوا ...

پس خواب بودی بیدار شدی

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪