2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چطوری؟

يكي از دلايل موفقيت اين اپ اينه كه توي ايران خيليا نصبش كردن يني من حتي شماره ايم كه فقط چن نفر داشتنو زدم اسممو اورد به اين ترتيب كه كساني كه اين برنامه رو دارن و شما شماره مورد نظرتونو سرچ ميكنيد مياد ميگرده مي بينه اين شما در گوشي هاي ديگه اي كه اين برنامه رو دارن با چه اسمي سيو شده .. البته ميگم چون تو ايران اكثرا اين برنامه رو نصب دارن اين روش موفقيت اميز بوده

بله از برنامه true caller استفاده كنيد بهتون ميگه اون شما در گوشي هاي ديگه به چه نامي سيو شده

من نصب کرده بودم ولی اینطوری نبود که

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2738
بايد سرچ كنيد 

البته کامنتتونو خوندم  فکر کنم طرف نداره

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
يكي از دلايل موفقيت اين اپ اينه كه توي ايران خيليا نصبش كردن يني من حتي شماره ايم كه فقط چن نفر داشت ...

من چندساله پیگیرم نتونستم بااین برنامه2تاشماره روبفهمم صاحبشون کیه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
خودش لازم نيس داشته باشه الزاما.. كساني كه شماره ي اونو سيو داشته باشن هم اين برنامه را نصب داشته با ...

ممنوع از توضیحتون

2706