2733
2734

بچه ها تو نی نی سایت اومدم شیر خشک چاق میکنه ولی چرا من اصلا نمیتونم بخورم؟ خیلی مزه آهن میده اصلا میخام بالا بیارم خداوکیلی این نی نی کوچولوها چجوری میخورن ؟ وای 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه مارکی میدی ببلاک بگیر خالی خالی میخوری یوبستم نمیکنه نان بو جوراب میده من به دخترم دادم هر جا میرفتم شیر خشکشو جمع میکردم میاوردن خالی خالی میخوردن 😤😤

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘

فک کنم وزنت کم نیس الکی میخوری:/

حدسه فقط 

اخه همه تو نی نی سایت میان میگن ما لاغریم میخوایم چاق بشیم بعدش در اخر میفهمیم در صودت عادی از وزن مناسبم بالا تره ولی میخواد قدش با وزنش برابر بشه:/

-
2738
چه مارکی میدی ببلاک بگیر خالی خالی میخوری یوبستم نمیکنه نان بو جوراب میده من به دخترم دادم هر جا میر ...

نه بابا حتما سلیقه ایه دیگه من واس دخترام ببلاک میدادم از بس حالم بدمیشد از بوش با دکترشون مشورت کردم عوض کردم

چه مارکی میدی ببلاک بگیر خالی خالی میخوری یوبستم نمیکنه نان بو جوراب میده من به دخترم دادم هر جا میر ...

مارکش فردا میبینم ولی جعبه اش ابی رنگه بخدا مزه مزخرفی داره اه اه

نه بابا حتما سلیقه ایه دیگه من واس دخترام ببلاک میدادم از بس حالم بدمیشد از بوش با دکترشون مشورت کرد ...

مزه موز میده شاید به شما نساخته .

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘